Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
2541 - 2560 of 13119 Posts

·
Moderator
11,889 Posts

W oddali wytwórnia mas bitumicznych.

DW708 przynajmniej na tym odcinku nie zachwyca, a co dopiero jak zaczną dowozić mase na budowę.

·
Registered
3,099 Posts
Dzieki za zdjecia.

Wiec tak wyglada dlugo oczekiwane skrzyzowanie autostrad pod Strykowem. Cieszy fakt, ze budowa ruszyla. W sumie z tego co do mnie dotarlo z mediow gdzies 10 lat temu, to ten region i okolice poczatku A1 przy Gdansku byly terenami najbardziej podatnymi na wplywy spekulantow gruntowych. Pamietacie jak poszla wtedy po kraju wiadomosc jakie pieniadze mozna zarobic na gruntach gdzie juz zaraz bedzie budowana autostrada? Ciekawe co z tego ludziom wyszlo.

Za strykowski wezel jeszcze raz :cheers:

·
Registered
689 Posts
Wybrałem się dzisiaj na A1. Nie dużo się zmieniło. Jako iż udałem się tam samochodem, a nie rowerem to fotki są tylko z dróg gdzie dało się dojechać. Pogoda nie zachęca na robienie dużych fotorelacji. Na początek mapka:

1. Jesteśmy w miejscu (1) widok na południe:

2. Zoom:

3. W drugą stronę:

4. A to już park maszynowy w miejscu (2):

5. I tu też:

6. Widok na północ z miejsca (2):

7. Trochę bliżej Gdańska:

8. Jeszcze bliżej:

9. I zoom:

10. Widok na południe:

11. Tak samo:

12. I jeszcze raz:

13. I zoom:

14. Miejsce (3) na północ:

15. Zoom:

16. Na zachód:

17. I na południe:

18. Też:

19. Również:

20. A teraz nowość, czyli miejsce (4) - przecięcie z DK2:

21. Akurat robili coś ze słupami energetycznymi:

22. I tu też:

23. Zoom w miejsce w które zaraz się udamy:

24. No i właśnie dotąd dojechali z odhumusowywaniem od strony Sójek (DK60):

25. Zoom:

26. Widok na południe, jak widać jeszcze nic się nie dzieje:

27. Zoom na paliki:

28. A tu sam paliczek:

Z moich wiadomości wynika, że od miejsca (1) do (4) roboty są już rozpoczęte. Następnie pojechałem dalej na południe w okolice Krzyżanowa, ale tam napotkałem tylko paliki i żadnych prac nie rozpoczęli. Wydaje mi się, że jeszcze dalej na południe w okolicach Ochni i dalej coś się również dzieje, ale to tylko moje domysły, które niedługo postaram się zweryfikować. Może udam się też na północ od Sójek.

·
Registered
2,803 Posts
Tylko 2 fotki z dzisiaj:

1. Poligonówka na podejściu do Czerniewic - zdjęli już humus na kilkuset metrach pod drugi pas.

2. Kawałek przed skrzyżowaniem DK1 z DW291 (do Otłoczyna). Jest tam górka, z której ładnie widać plac budowy na dużym odcinku, ale za późno się pokapowałem, żeby tam na chwilę stanąć, więc fotka tylko z samochodu.

·
Registered
1,066 Posts
Dziś przeżyłem szok. Chłopaki pod Toruniem od rana harują. Postępy z tygodnia na tydzień coraz bardziej widoczne.:)

·
Registered
8 Posts
Czy ktoś wie co się dzieje na węźle Sójki???
Wczoraj tj. 31.10.2010r. przejeżdżałem DK60 z Gostynina do Kutna i Węzeł Sójki jeszcze nie jest ruszony, zupełny brak śladów robót.
Za to odrobine na północ widoczny praktycznie odhumusowany pas autostrady i dużo sprzętu (utworzone bazy) aż do Węzła Kowal.
Pozdrawiam.

·
Registered
1,162 Posts
[/URL]

DW708 przynajmniej na tym odcinku nie zachwyca, a co dopiero jak zaczną dowozić mase na budowę.
[
DW 708 będzie rozbudowywana równolegle z budową węzła (prace mają się zakończyć do 2012 r.). Także dla dowozu materiałów na budowę sytuacja będzie jeszcze gorsza.

·
Registered
437 Posts

Nie chciałbym się wtrącać ani zadawać głupich pytań ale... Czy po lewej stronie między tymi drzewami szła kiedyś stara droga? Bo to taka idealna szerokość furmanki mi się wydaje...

A swoją drogą, widziałbym tam przepiękną drogę rowerową :naughty:

·
Registered
167 Posts
Na 5110E Bratoszewice-Koźle przy WA-240 ruch puszczony już drogą tymczasową, znaczna ilość sprzętu. Niestety nie miałem aparatu :(

2541 - 2560 of 13119 Posts
Status
Not open for further replies.