Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
3181 - 3200 of 13119 Posts

·
Since 1910
1,420 Posts
Totalny niedorozwój, ruchowy i umysłowy.Naprawdę dziwie się że ktokolwiek chce go słuchać, oglądać i o zgrozo zagłosować na niego. I ta jego demagogia,przekręcanie faktów.....njusy prosto z okrężnicy.:bash:

·
made in poland
4,371 Posts
A jaki bystry dziennikarz. To pokazuje jakie ludzie mają pojęcie o trwających inwestycjach drogowych, skoro nawet dziennikarz wychwytuje takich bredni.

·
Registered
1,394 Posts
Dzięki za fotki:) Jak wy to robicie, ze zdjęcia z jadącego samochodu są takie wyraźne. jechałem tędy w lipcu i nawet nie chciało mi się wyjmować aparatu, bo nie umiem robić zdjęć z samochodu.

·
szczur drogowy
170 Posts
^^

Jesli ktos nie ogarnia to moze uzywac programu 'dzieci i zwierzeta' albo cos w tym stylu.

Chodzi o to, zeby by krotki czas naswietlania.

Tak mi sie przynajmniej wydaje bo sam nie jestem znawca tematu.

·
Registered
1,394 Posts
No mi jak już się ostrość ustawi to zazwyczaj wpadam w dziurę:D

·
Masomeria FPW
785 Posts
ja tam nie wiem :D robie komorka a to nie aparat :D

na marginesie kto mi podpowie jak wrzucac filmy z youtuba ?

jak wrzucam to mam sam kod na stronie bez playera :(

PS. jak bede mial chwile to wrzuce wiecej zdjec - tez w jakosci bb :D

·
Registered
437 Posts
Tak poza tematem, DK1(91) po wybudowaniu A1 be zie wymagała naprawdę wielkiego remontu.

·
Masomeria FPW
785 Posts
Tak poza tematem, DK1(91) po wybudowaniu A1 be zie wymagała naprawdę wielkiego remontu.
od włocławka w stronę Torunia jest powoli remontowana, inna sprawa czy rzad dotrzyma obietnic i czy przez 5 lat A1 do strykowa będzie bezpłatna - wtedy na pewno rozpocznie się dalszy remont DK1

·
DROGI TO MOJA PASJA
15,579 Posts
od włocławka w stronę Torunia jest powoli remontowana, inna sprawa czy rzad dotrzyma obietnic i czy przez 5 lat A1 do strykowa będzie bezpłatna - wtedy na pewno rozpocznie się dalszy remont DK1
Przy dofinansowaniu inwestycji z UE przez 5 lat nie można pobierać opłat.

·
Registered
540 Posts
^^ Jesteś pewny tej 5? Coś mi się kojarzy, że na A4 do granicy z Niemcami miało z tego względu nie być opłat przez 4 lata.

@Blaskovitz

Że nie ma to wiem. Interesuje mnie okres czasu przez jaki ich nie może być.

·
Registered
437 Posts
^^ Jesteś pewny tej 5? Coś mi się kojarzy, że na A4 do granicy z Niemcami miało z tego względu nie być opłat przez 4 lata.
No i nie ma. Chodzi o ten najnowszy kawałek.

·
Registered
167 Posts
Migawka z odcinka Bunte na Piątek-Stryków.
mapka orientacyjna

Skład kruszywa w okolicy WA-240 i WA-241.
Pozostały pagórek jest tylko cieniem tego co było kiedyś

WA-240
Poprzednie moje zdjęcia tego obiektu pokazują tylko wiercenie pali. Potem widziałem zbrojenie wychodzące z ziemi, a że często tam bywałem to "ach, zdążę jeszcze obfocić". Potem tam nie jeździłem aż do dzisiaj, i widzę prawie gotowca.

Mijam wiadukt bajpasem, jadąc na zachód a patrzę na południe (na Stryków).

3181 - 3200 of 13119 Posts
Status
Not open for further replies.