SkyscraperCity Forum banner

[A1] Toruń - Stryków

5037060 Views 13100 Replies 1089 Participants Last post by  pmaciej7
Zestawienie odcinków:

-A1 Grudziądz - Toruń .............................. 62,4 km.....08/2008 - 12/2011 .............................................. Skanska www.autostradaa1.pl
-A1 Czerniewice - Odolion ......................... 11,4 km.....06/2010 - 06/2012 ......................... SRB Civil Engineering Ltd
-A1 Odolion - Brzezie ............................... 23,1 km.....06/2010 - 06/2012 ......................... SRB Civil Engineering Ltd
-A1 Brzezie - Kowal ................................. 29,5 km.....06/2010 - 06/2012 ................................................ PBG SA
-A1 Kowal - Sójki .................................... 30,0 km.....07/2010 - 06/2012 ..... SRB CIVIL ENGINEERING, John Sisk & son, Roadbridge, Budbaum
-A1 Sójki - Kotliska .................................. 15,2 km.....06/2010 - 06/2012 ......................................... POLDIM S.A.
-A1 Kotliska - Piątek ................................. 9,0 km.....07/2010 - 06/2012 ..... SANDO BUDOWNICTWO POLSKA, Construcciones Sanchez Dominguez - Sando
-A1 Piątek - Stryków ............................... 21,0 km.....06/2010 - 06/2012 ....................................... Johann Bunte
-A1 w. Łódź - Północ, 291+000 - 295+850 ............ 4,8 km.....05/2010 - 11/2011 ........................................ Budimex S.A.

Węzeł Łódź - Północ:

....
  • Like
Reactions: jarfi
Status
Not open for further replies.
3181 - 3200 of 13101 Posts
A jaki bystry dziennikarz. To pokazuje jakie ludzie mają pojęcie o trwających inwestycjach drogowych, skoro nawet dziennikarz wychwytuje takich bredni.
A1 od Torunia czesc 1

A1 od Torunia czesc 2

A1 od Torunia czesc 3 wezel odolion

A1 od Torunia czesc 4

A1 od Torunia czesc 5

Dzięki za fotki:) Jak wy to robicie, ze zdjęcia z jadącego samochodu są takie wyraźne. jechałem tędy w lipcu i nawet nie chciało mi się wyjmować aparatu, bo nie umiem robić zdjęć z samochodu.
W moim wypadku trzeba po prostu poczekać, aż aparat dobierze ostrość względem obiektu, który chcę fotografować - i pstrykam. Nawet barierka z ciasnymi szczebelkami nie jest przeszkodą.
^^

Jesli ktos nie ogarnia to moze uzywac programu 'dzieci i zwierzeta' albo cos w tym stylu.

Chodzi o to, zeby by krotki czas naswietlania.

Tak mi sie przynajmniej wydaje bo sam nie jestem znawca tematu.
No mi jak już się ostrość ustawi to zazwyczaj wpadam w dziurę:D
ja tam nie wiem :D robie komorka a to nie aparat :D

na marginesie kto mi podpowie jak wrzucac filmy z youtuba ?

jak wrzucam to mam sam kod na stronie bez playera :(

PS. jak bede mial chwile to wrzuce wiecej zdjec - tez w jakosci bb :D
Okolice Pikutkowo Brzezie czesc 1

Okolice Pikutkowo Brzezie czesc 2

Tak poza tematem, DK1(91) po wybudowaniu A1 be zie wymagała naprawdę wielkiego remontu.
od włocławka w stronę Torunia jest powoli remontowana, inna sprawa czy rzad dotrzyma obietnic i czy przez 5 lat A1 do strykowa będzie bezpłatna - wtedy na pewno rozpocznie się dalszy remont DK1
Tak poza tematem, DK1(91) po wybudowaniu A1 be zie wymagała naprawdę wielkiego remontu.
Przy dofinansowaniu inwestycji z UE przez 5 lat nie można pobierać opłat.
od włocławka w stronę Torunia jest powoli remontowana, inna sprawa czy rzad dotrzyma obietnic i czy przez 5 lat A1 do strykowa będzie bezpłatna - wtedy na pewno rozpocznie się dalszy remont DK1
^^ Jesteś pewny tej 5? Coś mi się kojarzy, że na A4 do granicy z Niemcami miało z tego względu nie być opłat przez 4 lata.

@Blaskovitz

Że nie ma to wiem. Interesuje mnie okres czasu przez jaki ich nie może być.
No i nie ma. Chodzi o ten najnowszy kawałek.
^^ Jesteś pewny tej 5? Coś mi się kojarzy, że na A4 do granicy z Niemcami miało z tego względu nie być opłat przez 4 lata.
Migawka z odcinka Bunte na Piątek-Stryków.
mapka orientacyjna

Skład kruszywa w okolicy WA-240 i WA-241.
Pozostały pagórek jest tylko cieniem tego co było kiedyś

WA-240
Poprzednie moje zdjęcia tego obiektu pokazują tylko wiercenie pali. Potem widziałem zbrojenie wychodzące z ziemi, a że często tam bywałem to "ach, zdążę jeszcze obfocić". Potem tam nie jeździłem aż do dzisiaj, i widzę prawie gotowca.

Mijam wiadukt bajpasem, jadąc na zachód a patrzę na południe (na Stryków).

Byłem. Fociłem. Wstawię po 23 dopiero.

P.S. Na 40% odcinka WD203 - WA208 jest już asfalcik i to po kilka warstw już :banana:
3181 - 3200 of 13101 Posts
Status
Not open for further replies.