SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
3261 - 3280 of 13119 Posts

·
Registered
464 Posts
Myślę, że takie ciekawostki historyczno-geograficzno-turystyczne mogłyby być umieszczane na tablicach w MOP-ach, a więc tam, gdzie użytkownicy autostrad się mogą zatrzymać.

No właśnie o MOPy mi chodziło. W końcu chodzi w nich o wypoczynek, a taka ciekawostka mogłaby wiele wnieść. :cheers:

Trzeba by to Gdace zaproponować :p

·
Registered
37 Posts
Węzeł Stryków

Ktoś ma rozeznanie jak się mają sprawy z węzłem (właściwie to skrzyżowaniem) Stryków? Termin ukończenia mija za trzy miesiące, więc większość wiaduktów powinna być na ukończeniu, a zatem cały węzeł powinien już być widoczny :)

·
Y4R05L4V
166 Posts
A co z tymczasowym zjazdem Stryków Północ? Po skończeniu węzła obwodnica nie będzie spełniać swojej roli i tranzyt znowu przeniesie się na centrum Strykowa, aż do ukończenia A2? Jak to jest teraz?

·
Registered
928 Posts
A co z tymczasowym zjazdem Stryków Północ? Po skończeniu węzła obwodnica nie będzie spełniać swojej roli i tranzyt znowu przeniesie się na centrum Strykowa, aż do ukończenia A2? Jak to jest teraz?
Tymczasowy zjazd będzie do czasu wybudowania A1 do węzła Piątek na polnoc od Strykowa. Na wężle beda czynne tylko relacje z Poznania do zjazdu Stryków Północ ( łącznica uzywana obecnie oraz nowa łacznica wiaduktami).

·
Registered
627 Posts
Koledze chyba chodziło o to co się stanie z ciągłością E30 po oddaniu do użytku A1 Kowal-Stryków. Zjazd tymczasowy na północ od węzła Łódź Północ będzie musiał być zlikwidowany więc ruch z A2 w kierunku Warszawy znów będzie musiał kierować się przez Stryków do DK14. No chyba, że jakoś inaczej będzie to rozwiązane...

·
Registered
62 Posts
^^

Trochę ze wsydem a trochę po złości. Dziś w nocy (około 3) jechałem tym węzłem i uważam, że w pewnym miejscach jest oznakowany kiepsko. Bynajmniej ja się tam pogubiłem i chyba przez chwilę nawet znalazłem się nie na tyym pasie co trzeba. Udało się wrócić (w stronę SZC) zjeżdzając w dół pod prąd (tak prowadziły znaki).

Prosze o waszą opinię

·
Registered
452 Posts
Fotki z wycieczki 4.IX budowaną A1 od DK14 w kierunku Gdańska tak z 4-5 km serwisówką.

Na tym odcinku wiadukty i przejścia dla zwierząt mają skończone konstrukcje nośne lub są na ukończeniu.

3261 - 3280 of 13119 Posts
Status
Not open for further replies.