SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
4441 - 4460 of 13119 Posts

·
Registered
624 Posts
witam. jest pewien problem z wykonawcą 1200 m odcinka A1 pomiędzy Strykowem a Piątkiem, chodzi o tą firmę http://trans-kam.com.pl/index.html , wszyscy się śpieszą żeby zdążyć z otwarciem lub nawet z przejezdnością na Euro, a on wyjechał sobie na wczasy, pracownicy na urlop, kierownika też nie ma bo wesele miał. Wszystko rozgrzebane, brak wypełnień pomiędzy jezdniami, niewyprofilowane i zahumusowane skarpy, barier nie ma gdzie wbić, wiadukt zostawił ludziom rozgrzebany nawet nie można przejechać samochodem bo się zawadza podwoziem o dylatację, a inaczej nie ma jak przejechać. Można by tam jeszcze wymieniać ale szkoda nerw, Kilka zdjęć gdzie to jest ( od WA 234a do wiaduktu drogowego 235 włącznie

·
Registered
3,951 Posts
@slawek3220

świetny, reporterski post. Moim zdaniem pełna profesja, której pełnopłatni dziennikarze "znanych" mediów mogą pozazdrościć. Moje podziękowania to mało.

Tak się zastanawiam jak nagłośnić sprawę, coby panu Robertowi od rzetelnej firmy zrobiło się głupio. Odcinek przy Głownie gotowy, wezeł Łódź-Północ gotowy a pomiędzy nimi taka porażka pana Roberta.

·
Registered
758 Posts
No to byłaby to kapitalna informacja:) poza tym jeżeli chcą otworzyć A1 razem z węzłem Łódx Północ to to by oznczało, że przejezdnośc na odcinku A, A2 bedzie tez 4 czerwca:)

·
Registered
452 Posts
No to byłaby to kapitalna informacja:) poza tym jeżeli chcą otworzyć A1 razem z węzłem Łódx Północ to to by oznczało, że przejezdnośc na odcinku A, A2 bedzie tez 4 czerwca:)
A2 zapewne otworzą z 1-2 dni wcześniej bo trzeba zlikwidować tymczasowy zjazd na DK 14.

Poza tym 4.06.2012 to może być koniec robót a dopuszczenie do ruch 2-3 dni później ... ale co to jest w porównaniu do tylu lat oczekiwania na A1 i A2 :banana:

·
אני חושב
3,455 Posts
W pelni wykorzystany to on jeszcze niebedzie az wybuduja wschodnia obwodnice Lodzii.A na to jeszcze poczekamy.
Oczywiście kierunku południowego nie brałem pod uwagę, gdyż to jak wiadomo melodia dalszej przyszłości. Ciekaw jestem tylko, czy będzie już docelowe oznakowanie kierunkowe na Gdańsk?

·
אני חושב
3,455 Posts
^^Może tymczasowo zasłonią Gdańsk i na żółtych tabliczkach dołożą np. Kutno, Piątek??
No właśnie, więc dopóki nie otworzą przynajmniej do Kutna, to nowy odcinek będzie raczej pełnił rolę drogi lokalnej, niemniej jednak liczą sie statystyki otwartych odcinków A przed Euro ;)

·
Registered
758 Posts
Wczoraj jechałem do Łodzi DW 702 i musze powiedzieć ze z trasy widziałem budowe A1 i odcinek Piatek - Kutno tez wyglada obiecujaco. Martwi natomiaast duzy ruch na DW 702 a co dopiero jak otworza A1 do Piatku. Nie wyobrazam sobie tego :(

·
אני חושב
3,455 Posts
Wczoraj jechałem do Łodzi DW 702 i musze powiedzieć ze z trasy widziałem budowe A1 i odcinek Piatek - Kutno tez wyglada obiecujaco. Martwi natomiaast duzy ruch na DW 702 a co dopiero jak otworza A1 do Piatku. Nie wyobrazam sobie tego :(
Zatem pytanie jest, w jakim stopniu zaawansowania jest Piątek - Kutno? Oddanie tego odcinka w tym samym czasie już by znacząco poprawiło sytuację.

@ Rusonaldo - Dzięki za wyjaśnienie kwestii tablic kierunkowych. Czy orientujesz się może jaki stan zaawansowania jest do Kutna?

·
Autostrady Polska
8,881 Posts
@ igorlan

Nie mam pojęcia.

Tak patrzę teraz na mapę i dochodzę do wniosku że ten odcinek mało komu co pomoże. Bez odcinka Piątek - Kowal autostrada w tym miejscu będzie taką trochę drogą lokalną. Nikomu nie będzie się chciało np zjeżdżać z DK1 na A1 żeby później wrócić. Musi być jak najszybciej odcinek do Kowala.

4441 - 4460 of 13119 Posts
Status
Not open for further replies.