SkyscraperCity Forum banner
Status
Not open for further replies.
61 - 76 of 77 Posts

· Registered
2,063 Posts
Nie wiem o co tyle krzyku z tymi stacjami. Na niemieckiej A20 do tej pory nie ma chyba ani jednej stacji przy autostradzie i nie sądzę by ktokolwiek rozbił z tego powodu larum. Ja osobiście raz drałowałem po paliwo. Od tej pory nie dopuszczam do rezerwy :)

· Registered
2,063 Posts
wa 189
Roboty wykonywane:
(...)
Nitka prawa:
- montaż rusztowania i montaż koryt – przęsło B1-C1
- rozpoczęcie montażu rusztowania – na części przęsła C1-D1
- układanie płyt betonowych na gruncie wzmocnionym palami CFA – przęsło C2-D2 – nitka prawa
Czyli już zaczęli deskować płytę?

• Like
Reactions: micro-jr

· Registered
2,063 Posts
Nie będę nic pisał, ale można się przejechać rowerem po drodze serwisowej od Odolionu do Turzna. Nic nie jeździ bezpiecznie. Ciekawe jak inne odcinki drogi serwisowej wyglądają w Czerniewicach czy Brzozie i Otłoczynie.
Ależ Ty chłopie szyfrem piszesz. Zrozumienie Twoich wypowiedzi wymaga nie lada koncentracji.

• Like
Reactions: miszelos

· Registered
2,063 Posts
^^ I dokładnie takie samo oznaczenie jest na naszej A1 od węzła Czerniewice do końca oddanego odcinka. Przed węzłem stoi znak D23 a pod nim tabliczka z żółtym tłem, gdzie jest napisane jaka jest odległość do najbliższej stacji. Według mnie jest to jak najbardziej wystarczająca organizacja do czasu wybudowania stacji benzynowych.

A przy okazji - czy wiadomo coś na temat poprawy jakości asfaltu w okolicy MOP-u Otłoczyn na nitce w stronę Łodzi? Trzęsie masakrycznie.

· Registered
2,063 Posts
Jechałem przedwczoraj i jest wszystko OK. Możliwe, że masz felgi do prostowania, jeszcze niedawno przed prostowaniem na różnych odcinkach trzęsło, a teraz jak ręką odjął.
Tylko w tym miejscu mam krzywe felgi? Bez przesady. Poza tym nie tylko ja zwracałem uwagę na nierówną nawierzchnię w tym miejscu.

Co do MOP-ów. Od Torunia do Strykowa czynny jest jedynie ostatni MOP przed Strykowem (pierwszy od Strykowa w drugą stronę). Reszta zamknięta na głucho.

· Registered
2,063 Posts
Nie wiem jak w Gdaka wyliczyli tę oszczędność 30 minut. Jechałem tym objazdem kilkanaście razy i tylko raz zajęło mi to 31 minut. Pozostałe zawsze poniżej. A od tego czasu trzeba jeszcze odjąć czas przejazdu autostradą. Niemniej ogromnie się cieszę z otwarcia tego odcinka :)

· Registered
2,063 Posts
Pytanko dla bardziej zorientowanych w temacie. Pomiędzy 247 a 260 km wyłączone są z ruchu prawe pasy na obu jezdniach, mimo, że w pasie drogowym nie są prowadzone żadne prace. Domyślam się, że ma to związek z dokończeniem budowy przez Budimex, ale co konkretnie będą robić, że na az takim odcinku jest zwężka?

· Registered
2,063 Posts
^^ Chyba przesadzasz. Ostatnio bardzo się poprawiło w tej kwestii na naszych drogach.

· Registered
2,063 Posts
^^ czego się spodziewałeś gdy GDDKiA dała im na dokończenie AŻ 13 miesięcy od udzielenia zamówienia? ;)
Coś mi się wydaje, że jakieś przesłanki istniały, że taki termin został określony w przetargu.

· Registered
2,063 Posts
Czy ma ktoś informacje co konkretnie blokuje dokończenie tego węzła? Czy ma to związek ze zmianą systemu poboru opłat, czy też jakieś inne przeszkody?
Bo wierzyć mi się nie chce, że Budimex tyle czasu by się z tym bawił, gdyby nie było jakichś przeszkód natury formalnej.

· Registered
2,063 Posts
^^ No przecież jest wyraźnie napisane, że zamknięte.

61 - 76 of 77 Posts
Status
Not open for further replies.