SkyscraperCity Forum banner

[A1] Toruń - Stryków

5037486 Views 13100 Replies 1089 Participants Last post by  pmaciej7
Zestawienie odcinków:

-A1 Grudziądz - Toruń .............................. 62,4 km.....08/2008 - 12/2011 .............................................. Skanska www.autostradaa1.pl
-A1 Czerniewice - Odolion ......................... 11,4 km.....06/2010 - 06/2012 ......................... SRB Civil Engineering Ltd
-A1 Odolion - Brzezie ............................... 23,1 km.....06/2010 - 06/2012 ......................... SRB Civil Engineering Ltd
-A1 Brzezie - Kowal ................................. 29,5 km.....06/2010 - 06/2012 ................................................ PBG SA
-A1 Kowal - Sójki .................................... 30,0 km.....07/2010 - 06/2012 ..... SRB CIVIL ENGINEERING, John Sisk & son, Roadbridge, Budbaum
-A1 Sójki - Kotliska .................................. 15,2 km.....06/2010 - 06/2012 ......................................... POLDIM S.A.
-A1 Kotliska - Piątek ................................. 9,0 km.....07/2010 - 06/2012 ..... SANDO BUDOWNICTWO POLSKA, Construcciones Sanchez Dominguez - Sando
-A1 Piątek - Stryków ............................... 21,0 km.....06/2010 - 06/2012 ....................................... Johann Bunte
-A1 w. Łódź - Północ, 291+000 - 295+850 ............ 4,8 km.....05/2010 - 11/2011 ........................................ Budimex S.A.

Węzeł Łódź - Północ:

....
  • Like
Reactions: jarfi
Status
Not open for further replies.
61 - 68 of 71 Posts
Na tym drugim (WD-238) wczoraj chwilowo ruch puszczali górą. Faktycznie ukończony, tylko śmieci pozamiatać (piasek z brukowania chodnika, butelki plastikowe...)
- wiadukty nad A1 w miedzy Witowem i Jasionna oraz Gozdowem a Wolą Kąkolska wygladaja na ukonczone (asflat + malowanie gotowe - jakies prace porzadkowe trwaly), ale ruch jeszcze dolem idzie. Trwa montaz ekranow
i koło mnie w okolicach 9:30 :)
Dzięki za film,jechałeś koło mnie w 8.10s..
Myślałem że kontrakt Bunte graniczy tylko z Budimexem na południu i ze Sando na północy ;)
Erbedim to jakiś podwykonawca?
widzę że watek stoi więc wrzucam zdjęcia z odcinka Piątek - Stryków, granica realizacji Bunte - Erbedim,
W razie wątpliwości gdzie na tych skosach jest "prawo lewo" a gdzie "góra dół", przypomnienie:
Pierwsze zdjęcie - według plotek właściciele gospodarstwa nie chcieli być wykupieni sięc je ominięto.

Drugie to nie mam pojęcia, zapytam kuzynostwa które tam tuż obok mieszka.

Odnośnie pierwszej foty, dwie ciekawostki:
1. Autor uchwycił domek skyscraperowicza :D I chyba wtedy byłem i widziałem jakąś motolotnię
2. Ludzie gadają że przy tym wiadukcie (WD-234) ma być lądowisko dla helikopterów LPR
@twtw
Jasne, czasem pewnie tak (np. tutaj).

Ale np. w tych przypadkach?
http://i50.tinypic.com/288sf9w.jpg
http://i48.tinypic.com/140ddfs.jpg

Żeby była jasność - nie upieram się, ani nawet nie twierdzę, że zła władza zrobiła ludziom na złość. Po prostu zastanawiam się co było przyczyną takiego poprowadzenia tych wiaduktów. Albo inaczej - o ile takie rozwiązania wyszły taniej w budowie ;)
albo Toruń-Stryków równolegle w budowlanych i ukończonych. Sprawy budowlane tutaj, sprawy eksploatacyjne w nowym.
Spoko. Jak byś jeszcze robiła z tego gify animowane to by było łatwiej postępy obserwować. Każda klatka opatrzona datą.
(nie narzekam, po prostu lepsze jest wrogiem dobrego :D)
Nie wstawiam całych schematów, tylko miniaturki, żeby Was nie zamęczyć. ;)
61 - 68 of 71 Posts
Status
Not open for further replies.