SkyscraperCity Forum banner

[A1] Toruń - Stryków

5037497 Views 13100 Replies 1089 Participants Last post by  pmaciej7
Zestawienie odcinków:

-A1 Grudziądz - Toruń .............................. 62,4 km.....08/2008 - 12/2011 .............................................. Skanska www.autostradaa1.pl
-A1 Czerniewice - Odolion ......................... 11,4 km.....06/2010 - 06/2012 ......................... SRB Civil Engineering Ltd
-A1 Odolion - Brzezie ............................... 23,1 km.....06/2010 - 06/2012 ......................... SRB Civil Engineering Ltd
-A1 Brzezie - Kowal ................................. 29,5 km.....06/2010 - 06/2012 ................................................ PBG SA
-A1 Kowal - Sójki .................................... 30,0 km.....07/2010 - 06/2012 ..... SRB CIVIL ENGINEERING, John Sisk & son, Roadbridge, Budbaum
-A1 Sójki - Kotliska .................................. 15,2 km.....06/2010 - 06/2012 ......................................... POLDIM S.A.
-A1 Kotliska - Piątek ................................. 9,0 km.....07/2010 - 06/2012 ..... SANDO BUDOWNICTWO POLSKA, Construcciones Sanchez Dominguez - Sando
-A1 Piątek - Stryków ............................... 21,0 km.....06/2010 - 06/2012 ....................................... Johann Bunte
-A1 w. Łódź - Północ, 291+000 - 295+850 ............ 4,8 km.....05/2010 - 11/2011 ........................................ Budimex S.A.

Węzeł Łódź - Północ:

....
  • Like
Reactions: jarfi
Status
Not open for further replies.
81 - 100 of 13101 Posts
Ale jakie oferty? Nie zbytnio wiem czego dotyczy ten przetarg
Opracowanie materiałów do decyzji środowiskowych, projektu budowlanego i wykonawczego oraz dokumentacji przetargowej dla Autostrady A-1 na odcinku Toruń - Stryków od km 151+900 - 295+850 oraz pełnienie nadzoru autorskiego

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia: http://www.gddkia.gov.pl/viewattach.php?przetarg_view=0924b33a496c8a8775fae3fe20bfb624
Ale jakie oferty? Nie zbytnio wiem czego dotyczy ten przetarg
^^Może na zaprojektowanie odcinka i przygotowanie przetargu:)
Dzięki bardzo wojtek80!
Nigdzie nie ma podane ile czasu mają na opracowanie tej dokumentacji...???
W wyborczej jest ogłoszenie wojewody kujawsko-pomorskiego o zamiarze wywłaszczenia trzynastu działek o nieuregulowanym stanie prawnym na trasie A1 od Czerniewic do granicy województwa.
Wojewoda podpiera się SpecUstawą.
to mam nadzieje, że w m. in. Czerniewic to dotyczy i powstanie normalna koniczynka.
A ma ktoś plany tego węzła po oddaniu całej A1 ? Bo sie zastanawiam czy będzie można jechac A1 Łódź -> S10 Bydgoszcz...
Ale mi chodzi o dokładny plan, bo tam się będzie krzyżowac A1, S10 i 91, więc ciekaw jestem jak to będzie wygladac.
Tez jestem ciekaw jak bedzie wygladac ten wezel. Na pewno bedzie musial powstac jeden dodatkowy wiadukt, ktorego dzis nie ma, nad A1. Tylko miejsca tam malo bo zaraz obok jest ten łukowy wiadukt kolejowy...
^^ ale chyba nie mówisz o wiadukcie potrzebnym na przedłużeniu ul. Łódzkiej, węzeł z DK jest/ma być przed torami patrząc od Wisły, rozjazd A1/S10 będzie za torami co widać chociażby na zdjęciach z http://maps.google.com/ (wycięte drzewa pod A1) więc ich obecność nie powinna byc duzym ograniczeniem
No to jak to widzicie?

Z www.zumi.pl .
No właśnie obawiałem sie, ze to zdjecie w googlach może być stare to rowniez nie jest najnowsze, może czas wskoczyć na rower i sfocić.
Zrobilem prymitywny rysunek w paincie ;)

Jak widac raczej nie bedzie problemu z zjazdem z S10 na Łódź, ani z A1 na Bydgoszcz. Bydgoszcz -> Gdansk tez jakos uda sie rozwiazac, ale zjazdu z Łodzi na Bydgoszcz jakoś nie widzę. Zawsze można zawrocic na nastepnym węźle za wiaduktem kolejowym.
Co powiecie na to?

wsch - Gdańsk A1 zach Łódź A1 pd- Bydgoszcz S10
^^Nie ma już co kombinować, projekt tego węzła pozostanie raczej bez zmian;)
A wiesz jaki jest projekt tego wezla??
^^Gdzieś już był zamieszczany, nawet nie wiem,czy w tym wątku;) Trzeba by poszukać.
Dziwne, bo nie kojarzę, a interesuje mnie to mniej więcej od momentu zbudowania "poligonówki". Gdyby za tymi dwoma kolejowymi wiaduktami (patrząc od północy) miało być od A1 rozwidlenie S10 to byłoby to kuriozalne: dwa węzły w odległości 500 metrów.
Raczej musiałby tam powstać węzeł zintegrowany (wspólny dla DK91 i S10).
^^Gdzieś już był zamieszczany, nawet nie wiem,czy w tym wątku;) Trzeba by poszukać.
81 - 100 of 13101 Posts
Status
Not open for further replies.