SkyscraperCity banner

6141 - 6160 of 6204 Posts

·
Registered
5,513 Posts
Zmiany w Piotrkowie Trybunalskim. Info od GDDKiA Łódź
Jutro przed południem zamykamy przejazd ulicą Twardosławicką na budowie #A1 w Piotrkowie. Piesi i rowerzyści nadal będą mogli korzystać z przejścia dołem. Wiadukt na Wojska Polskiego będzie udostępniony w ciągu kilku najbliższych dni.

Mam nadzieję, że to będą dni, a nie tygodnie z tym wiaduktem.

·
Registered
145 Posts
Mam nadzieję, że to będą dni, a nie tygodnie z tym wiaduktem.
Wierzysz im? Ja nie! Napisali "Kilka najbliższych dni" czyli max 10. (bo 11 to już kilkanaście). No to napiszę wprost . gendyr zapowiedziała otwarcie wiaduktu na D473/A1 NIEPÓŹNIEJ niż 9 lipca 2020. Pożyjemy zobaczymy.

·
Registered
5,513 Posts
Odliczam dni do otwarcia wiaduktu WD-293 na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Dzień 1
Dziś 30 czerwca będzie zamknięty/zamknęli tymczasowy przejazd ulicąTwardosławicką w poprzek budowanej A1.
Zdjęcia z tego miejsca z 06 czerwca 2020r. (WD-293 na pierwszym zdjęciu majaczy w tle)

255337

255339

·
Registered
417 Posts
Jako przerywnik zostawię tutaj schemat odcinka E. W niedzielę "kombajn" serwisował się w okolicy 400+500. Do przewiązki mają wszystko gotowe pod układanie. Za przewiązką aż po sam WA352 pociągnięte stabilizacją / chudziakiem z kilkoma kolizjami na ruch w poprzek A1

·
Registered
5,513 Posts
Info z 30.06.2020
Uwaga kierowcy po godzinie 17 przejazd przez trasę A1 na ulicy Twardosławickiej został zamknięty. Kierowcy kierowani są na rondo tymczasowe wokół wiaduktu bełchatowskiego.

Jeśli uda się jutro zakończyć procedury urzędowe przez Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego wiadukt na ulicy Wojska Polskiego może zostać otwarty już jutro po godzinie 12.

Koniec z przejazdem

·
Registered
5,513 Posts
Odliczam dni do otwarcia wiaduktu WD-293 na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Dzień 2 - OTWARCIE!!!

258877

Dzień 1
Dziś 30 czerwca będzie zamknięty/zamknęli tymczasowy przejazd ulicąTwardosławicką w poprzek budowanej A1.
Zdjęcia z tego miejsca z 06 czerwca 2020r. (WD-293 na pierwszym zdjęciu majaczy w tle)
Skończyłem odliczanie ;)

·
Registered
537 Posts
A ja tam już 2 tyg temu jechałem. Jakiś Ukrainiec budimeksu stojacy w kamizelce obok jerseyów kierujący ruchem coś próbował powiedzieć ale uznawszy że się nie dogadamy w żadnym języku powiedziałem że: "jadę", odpowiedział tylko "szybko" i taki gest żebym zmykał. Tak to wyglądało ;)

·
Registered
771 Posts
Do użytku został oddany pierwszy wiadukt nad budowanym odcinkiem autostrady A1 w województwie łódzkim. Mowa o obiekcie na ul. Wojska Polskiego w Piotrowie Trybunalskim.

·
Registered
502 Posts

·
Registered
11 Posts
Zastanawiam się w jaki sposób służby ratunkowe dojechały od strony Łodzi, według mnie nie był to najlepszy pomysł żeby jeden pas odgradzać barierkami, uniemożliwiając w ten sposób kierowcom jadącym w stronę Częstochowy jaki kolwiek manewr w sytuacji takiej jak ta

·
Registered
145 Posts
Adminie litości za 3 linijki offtopic please. Z góry dziękuję.
Chodzi mi tylko o to kto w kogo. Czy dobrze dedukjuję, że cała trójka jechała w kierunku Łodzi w kolejności żółta plandeka za nim autobus za nim cysterna? Istotne wydaje się co było pierwsze autobus w żółtego i cysterna zahaczyła o tył juz stojącego autobusu czy tez najpierw cysterna w autobus i wbiła go w żółtego. Ktoś coś wie?

6141 - 6160 of 6204 Posts