SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
841 - 860 of 4002 Posts

·
Registered
12 Posts
Mam pytanie trochę offtopic:
Wybieram się do Rzeszowa samochodem. Jadę z Dąbrowy Górniczej przez Olkusz Kraków Tarnów i Rzeszów.
Czy obwodnica Krakowa jest płatna? Nie chodzi mi o odcinek Katowice - Kraków ale o samą obwodnice.
Czy jadąc od Olkusza mogę w miarę bez problemów wjechac na obwodnicę Krakowa?
Jak daleko zajadę obwodnicą? Czy w Czarnochowicach juz muszę skręcić na E40(kierunek Tarnów)?

·
Registered
277 Posts
No to wjezdzasz do krakowa, skręcasz w prawo na rondzie koło makro. potem cały czas prosto, na węźle skręcasz żeby nie wjechac na płatną autostrade, następnie w zależności od pory stoisz w korku, a potem jedziesz do konca obwodnicą i lądujesz na DK4, skąd już prosto do rzeszowa

możesz też jechać przez miasto (wbrew pozorom może być szybciej), jadąc opolską do huty, potem na niepołomice i na DK4 wjezdzasz w Targowisku.

ps. obwodnica nie jest płatna

·
Registered
1,541 Posts
Nie pchaj sie na obwodnicę Krakowa. Zdecydowanie lepiej tak jak napisał kolega wcześniej tj. Opolską, Lublańska przez Nową Hutę i albo Niepołomnice do DK-4 albo Koszyce, Szczurową.
A jeżeli chciałbyś zupełnie ominąć Kraków to Wolbrom, Miechów, Kazimierza Wielka, Koszyce, Szczurowa, Wola Radłowska. Trochę dłuższa trasa (o jakieś 10-15 km) ale do przejechania w ok. 2 godziny.

·
Registered
527 Posts
Pytanie do osob bardziej obeznanych z projektami wiadoktow na A4: Czy budowany jest wiadukt autostradowy nad planowanym odbiciem linii kolejowej w Podlezu?

·
Registered
616 Posts
:wave: małe uaktualnienie do poprzedniej fotorelacji :cheers:

zoom

zoom

zoom 1

zoom 2

zoom

zoom 1

zoom 2

zoom

fotka na południe

Koniec :goodbye:

·
Registered
3,047 Posts
Turbo-zoom! :cheers:
Ale sam zoom nie wystarczy, zeby taka fotorelacje zrobic. Widac, ze Kronos ma duza wiedze o tym terenie. Wyrazy uznania.

·
Registered
1,594 Posts
Za dokładne opisy, za duży zoom, za dużo ciekawostek i w ogóle za bardzo profesjonalna ta fotorelacja.

:) Brawo Kronos :cheers:

841 - 860 of 4002 Posts
Status
Not open for further replies.