SkyscraperCity banner

12881 - 12889 of 12889 Posts

·
Registered
128 Posts

·
Registered
650 Posts
Nie każdemu chce się pchać na boczne drogi. Jak mam jechać gdzieś 4h to czasem wolę odstać te 20 minut niż krążyć nie wiadomo gdzie, często po jakiś osiedlowych drogach.
W korku w mieście może i tak, ale przy wypdku na autostradzie takie stanie to moze być i spokojnie 1,5 godziny. Juz raz tak miałam przy powrocie a4 w okolicach Wrocławia. W takiej sytuacji najlepiej jednak zjechać na najblizszym węźle i ominąć.

·
Registered
270 Posts
Opracowanie dokumentacji pn.: „Studium sieciowe z elementami studium korytarzowego, obejmującego odcinek autostrady A4 od węzła Balice I do węzła Mysłowice oraz odcinek DK 79 od wyłączenia projektowanej obwodnicy Zabierzowa do węzła Byczyna na autostradzie A4”
Czyli o co w tym tak po polsku chodzi? Poszerzenie autostrady A4 między Krakowem i Mysłowicami? I co ma do tego DK79?

·
Registered
Kraków
5,179 Posts
W korku w mieście może i tak, ale przy wypdku na autostradzie takie stanie to moze być i spokojnie 1,5 godziny. Juz raz tak miałam przy powrocie a4 w okolicach Wrocławia. W takiej sytuacji najlepiej jednak zjechać na najblizszym węźle i ominąć.
gorzej jak przed tobą stoi masa aut i nikt nie zjedzie na boczne drogi i ty musisz stać razem z nimi
a policja nie kwapi się do pokierowania ruchem

·
Registered
524 Posts
Ja tam może niejasno się wyraziłem, ale mi chodziło nie o stanie 20 minut tylko na przykład Google mi pisze że zyskam 20 minut czy nawet pół godziny to to olewam. A objazdy też bywają zatłoczone, bo dużo ludzi nimi jeździ. Chyba że faktycznie droga jest zamknięta to co innego.

·
Registered
4,396 Posts
gorzej jak przed tobą stoi masa aut i nikt nie zjedzie na boczne drogi i ty musisz stać razem z nimi
a policja nie kwapi się do pokierowania ruchem
Jeszcze lepiej, jak 10 km dalej jest zwężenie do jednego pasa i już szeryf blokuje, wydłużając korek dwukrotnie i blokując dojazd do węzła, który jest za 5 km.

Co do kierowania ruchem przez policję, to jakiś czas temu policja wygenerowała korek na węźle Balice I, bo tak kierowała ruchem w związku z blokadą autostrady w okolicy węzła Kraków Południe.

·
Moderator
71,644 Posts

12881 - 12889 of 12889 Posts