SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 11418 Posts

·
Registered
86 Posts
Witam. Mam małe pytanko czy ma ktoś dostęp do map lokalizacyjnych autostrady A4na terenie woj podkarpackiego. Wiem że do Jaroslawia jest już podjęta decyzja lokalizacyjna. Na stronie GDDKIA jest tylko mapka poglądowa. Ja szukam mapy z okolic Łańcuta.

-------------

Przebieg A4 od Rzeszowa do Korczowej. Po naciśnięciu miniaturki wyskoczy większa mapka.

W. Rzeszów Zachodni

W. Rzeszów Wschodni

Łukawiec

Węzeł Łańcut

Budy Łańcuckie

Przeworsk

W. Jarosław-Wierzbina

W. Jarosław-Pawłosiów

Zamiechów

Węzeł Radymno

Chotyniec

Węzeł Korczowa (gr.)[/QUOTE]

Wygląd węzłów
źródło http://www.reprocentrum.pl/gddkia/211/

:goodbye:
Na razie podzielę się z Wami czymś takim:

http://i47.tinypic.com/hwluud.jpg

http://i45.tinypic.com/1zx49ah.jpg

Podaję czyste linki, bo zdjęcia są w dużej rozdzielczości.

·
Registered
86 Posts
Discussion Starter #3
SUUUUUUUUUUUUUUUPER nigdzie nie mogłem znaleść takiej mapy.
Gdzie takie mapy (reszta trasy na podkarpaciu) można zdobyć? Najlepij w wersji elektronicznej.

·
Registered
86 Posts
Discussion Starter #5
Kurcze apetyt rośnie w miarę jedzienia :) :)

Okazało się że mój dom leżo pod tym kółeczkie co ma być węzeł autostrady (węzeł Łańcut). Ma ktoś dokładnieszą mapę??

·
Registered
442 Posts
W Brukseli zatwierdzono też 2 mln euro na podstawową dokumentację techniczną i dokumentację do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, zgody na realizację przedsięwzięcia oraz decyzji o ustaleniu lokalizacji autostrady A4 na odcinku Przeworsk - Korczowa. Również w tym przypadku fundusze europejskie pokryją połowę kosztów.
Super nowości 15.01.2007
Nie sa to oszałamiające pieniadze ale zawsze to jakis krok do przodu

·
Registered
22 Posts
Czy możecie mi pomóc i wyjaśnić co to jest podstawowa dokumentacja techniczna? Czy to jest to samo co poprostu projekt techniczny?

·
DROGI TO MOJA PASJA
15,591 Posts
Data wysłania ogłoszenia: środa 2 maj 2007
Zamawiający: Centrala GDDKiA
ul. Żelazna 59
00-848 Warszawa
woj. mazowieckie
(...)
Przedmiot zamówienia: Podstawowa dokumentacja techniczna, dokumentacja do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia oraz decyzji o ustaleniu lokalizacji autostrady A-4 na odcinku Przeworsk- Korczowa.
Niniejsze zamówienie obejmuje wykonanie:
- materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia wraz z odcinkiem Rzeszów - Wschodni - Przeworsk,
- Podstawowej Dokumentacji Technicznej - projekt Wstępny Autostrady (PWA) wykonanej na numerycznym podkładzie mapowym w skali właściwej dla dokumentacji projektowej,
- dokumentacji do wniosku o wydanie decyzji o ustaleniu lokalizacji autostrady wykonanej na numerycznym podkładzie mapowym w skali 1:5000.
(...)
Termin realizacji: Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w terminie 13 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy zgodnie z terminami:
a) 6 miesięcy - opracowanie materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia wraz z odcinkiem Rzeszów Wschodni -Przeworsk,
b) 10 miesięcy - Podstawowa Dokumentacja Techniczna
c) 13 miesięcy - dokumentacja do wniosku o wydanie decyzji o ustaleniu lokalizacji drogi
d) 6 miesięcy - mapa numeryczna
(...)
Miejsce i termin składania ofert: GDDKiA Oddział Rzeszów:
ul. Legionów 20
sekretariat, do dnia 12.06.2007r., do godz. 11:00
Miejsce i termin otwarcia ofert: GDDKiA Oddział Rzeszów
ul. Legionów 20
pokój nr 7, dnia 12.06.2007r., godz. 11:10
(...)
Rodzaj procedury: nieograniczony

Źródło:www.gddkia.gov.pl

·
Registered
2,059 Posts
Projekt, na który GDDKiA własnie ogłosiła przetarg ma być współfinansowany z programu TEN-T Unii Europejskiej

Podstawowa dokumentacja techniczna, dokumentacja dot. decyzji lokalizacyjnych oraz decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych realizacji inwestycji dla autostrady A-4 na odcinku Przeworsk-Korczowa

Projekt nr 2006-PL-92606-S
Wartość projektu z Decyzji KE: 4 mln EUR
Wartość współfinansowania TEN-T: 2 mln EUR (50%)
Data zakończenia projektu: sierpień 2009

Zakładajac, że na EURO 2012 ma być gotowa cała A4 to już ostatni dzwon do rozpoczęcia procedury dla tego odcinka, dotychczas był on najmniej zaangażowany ze wszystkich. Zakładając 2-letni okres budowy zostały 3 lata na procedurę przygotowania - wystarczy nawet niewielki protest, albo probelmy z ochroną środowiska i nie ma szans na zakończenie budowy w terminie. Powiem szczerze - dla mnie nie ma możliwości żeby ten odcinek był w całości przejezdny do Euro 2012.

·
Registered
86 Posts
Discussion Starter #14
Od wczoraj Edgar wkroczył do akcji. On podobno jest jak cyborg - nie je, nie śpi, nie odpoczywa. Robota ruszy z kopyta :banana:

·
Registered
362 Posts
Przemyśl będzie miał bardzo dobry dojazd do A4, bo już teraz DK-28 Przemyśl-Radymno jest w przekroju 1x4 i jedzie się przyzwoicie.

1 - 20 of 11418 Posts
Status
Not open for further replies.