SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
8101 - 8120 of 11418 Posts

·
Registered
2,053 Posts
Greg czy inwentaryzacja zakończona i weszliście juz z robotą? I jeśli mogę zapytać po co w okolicach WD66 stoją rozściełacze? stan prac w tatmym miejscu zdecydowanie nie pozwala na kładzenie masy :nuts:

·
Registered
125 Posts
Dziś w Krzemienicy widziałem jak serwisówką poruszała się ciążarówka, tak że chyba w końcu weszli na plac.
Maszyn i ciężarówek sporo jest na budowie, większość stoi. Tak obecnie wygląda: po prawej MOP Łukawiec, po lewej wiadukt łączący Krzemienicę z Czarną. Budowa jak widać dobrze zapuszczona, dużo więc roboty przed budowniczymi.

·
Registered
2,053 Posts
A stan tego bypasa zrobił się tragiczny - dziura na dziurze tak, że nie można ich już ominąć. Mam nadzieję, że po wejściu wykonawcy już z konkretnymi pracami poprawi się ten stan. Na MOP Łukawiec widać juz część otaczarni lub czegoś w tym guście - stawiają silosy.

·
Registered
2,995 Posts
A stan tego bypasa zrobił się tragiczny - dziura na dziurze tak, że nie można ich już ominąć. Mam nadzieję, że po wejściu wykonawcy już z konkretnymi pracami poprawi się ten stan. Na MOP Łukawiec widać juz część otaczarni lub czegoś w tym guście - stawiają silosy.
Nie wiem czy to wpływ Kolegi Grega, ale dziś rano go poprawili :)

·
Registered
709 Posts
Spokojnie, na razie jest euforia w związku z odcinkiem Tarnów-Dębica, ale myślę, że szybko większość przeniesie się stamtąd tutaj ze względu na to, że to ostatni pozostały odcinek A4 do domknięcia całości. Już kilka osób deklarowało się, że przenosi się tutaj, więc zwiększona aktywność osób w tym wątku to tylko kwestia czasu. Tak więc cierpliwości :)

·
Registered
48 Posts
Spokojnie, już nadrabiamy ;) Garnek kawy opróżniony ale można foty już wstawiać :)
Moje okolice więc coś tam mniej więcej kojarzę lepiej te obiekty niż z odcinków między Rzeszowem a Tarnowem.
W zasadzie niewiele się różni postęp od tego co można zobaczyć na google maps i relacja krótka, bo gonił nas czas ale zawsze to coś. Jeśli pomyliłem się przy opisie obiektu proszę o uwagi. Na wiosnę postaram się zrobić cały odcinek Jarosław - Rzeszów bo z pewnością postęp prac będzie widoczny :)
Źródła zbliżone do wykonawców ;) - jeśli chcecie zdjęcia w RAW w pełnej rozdzielczości do celów inwentaryzacyjnych to mogę udostępnić - kontakt na priv.

1. Wiatr goni nas na wschód :) Prędkość względem powietrza 170km/h względem ziemi 209km/h :)

2. Na wschód od WA-71 okolice miejscowości Dębina

3. od lewej MA-70 i WA71

4.

5. WA-71

Cdn ...

8101 - 8120 of 11418 Posts
Status
Not open for further replies.