SkyscraperCity Forum banner
1 - 16 of 16 Posts

·
Registered
Joined
·
432 Posts
Discussion Starter · #1 ·
مجتمع تجاری، تفریحی، فرهنگی و اقامتی خلیج فارس

سرمایه*گذار پروژه خلیج*فارس خوزستان گفت: پروژه خلیج*فارس یکی از بزرگترین طرح*های تجاری، تفریحی و اقامتی است که تاکنون در خوزستان احداث شده است.

مسعود حمیدی*فر عنوان*کرد: این پروژه در زمینی به مساحت 8 هزار مترمربع، بالغ بر 80 هزار مترمربع سازه تجاری، فرهنگی، تفریحی و اقامتی در آن تاسیس می*شود.

وی افزود: این مجتمع دارای 13 طبقه که در 4 طبقه منفی و 9 طبقه مثبت احداث و در 4 طبقه منفی پارکینگ زیرزمینی با گنجایش 1200 خودرو احداث می*شود.

این انبوه*ساز بیان*کرد: طبقه اول تا طبقه 4 این مجتمع برای ایجاد 500 واحد تجاری به متراژهای 30 الی 250 مترمربع پیش*بینی شده که طبقه اول و دوم برای صنوف مختلف و طبقه سوم برای فروش انواع وسایل الکترونیکی و صوتی تصویری در نظر گرفته شده است. طبقه چهارم نیز مختص فروش طلا و جواهرات است.

حمیدی*فر اظهارکرد: طبقه پنجم این مجتمع به فضاهای تفریحی اختصاص یافته که شامل شهربازی مسقف با آخرین ورژن*های روز دنیا، غذای بین*المللی، سه دستگاه سینمای 5 و شش بعدی، سالن بیلیارد، سالن بولینگ، بازی*های کامپیوتری و سالن ورزشی مجهز است.

وی تصریح*کرد: طبقه ششم طرح برای فضاهای فرهنگی در نظر گرفته شده که شامل 2 سالن آمفی تئاتر چندمنظوره، پنج سالن کنفرانس بین 20 الی 100 نفره، گالری هنری و لابی هتل 3 هزار مترمربعی است. همچنین طبقه هفتم به برای مجموعه رستوران*های سنتی اختصاص یافته است. در طبقه 8 تا دهم نیز هتل 5 ستاره بین*المللی با استانداردهای جهانی احداث می*شود.

حمیدی*فر خاطرنشان*کرد: احداث این مجتمع در بهبود وضعیت اشتغال اهواز تاثیر مثبتی خواهد داشت.

وی یادآورشد: مجتمع بزرگ خلیج فارس در منطقه کیانپارس حد فاصل خیابان*های پهلوان، وهابی، کیان*آباد اصلی و خیابان یکم کیان*آباد در منطقه 2 شهرداری اهواز در حال احداث است.


www.ahwaz1400.blogfa.com
 

·
Registered
Joined
·
432 Posts
Discussion Starter · #2 ·
درباره سیتی سنتر خلیج فارس

زمین این پروژه در سال 91 از نیروی انتظامی خریداری شد و در نیمه دوم سال 92 از شهرداری برای کاربری تجاری و تفریحی و فرهنگی مجوز دریافت نمود و در همین مبنا هم اکنون در حال اجراست.
سیتی سنتر خلیج فارس در زمینی به مساحت 58/7828 متر و در 13 طبقه تعریف شده است.کاربری این مجتمع بزرگ،که در خیابان وهابی اهواز واقع است؛ شامل 3 طبقه پارکینگ، 4 طبقه تجاری، یک طبقه تفریحی که مشتمل بر فوت کورت،رستوران،شهربازی، 5 دستگاه سینمای پنج بعدی و شش بعدی،بولینگ،بیلیارد،پاتیناژ،2سالن همایش با ظرفیت 100نفره،5عدد سالن کنفرانس 20تا 100 نفره و هتل پنج ستاره در پنج طبقه میباشد.
پروژهی بزرگ سیتی سنتر خلیج فارس در فاز اول با زمانبندی 48 ماه برنامه ریزی شده است و عملیات اجرایی آن آغاز و پیش بینی شده است انشالله به یاری خداوند متعال،فاز اول آن تا پایان سال 96 به بهره برداری برسد.
مزییت های نسبی پروژه:
دسترسی آسان و قرارگیری در بهترین جای شهر
دارای چهار نمای بسیار زیبا از چهار سمت پروژه
موقعیت ممتاز محلی و چشم انداز های زیبا
همجواری با قلب شهر
بزرگترین ظرفیت پارکینگ در کل اهواز
دارای اولین پیست پاتیناژدر اهواز
و در فاز دوم پروژه دارای 5طبقه هتل پنج ستاره برای جذب توریست و ....
ارتباط طراحی پروژه با موقعیت مکانی:
زمین پروژه در منطقه 2 شهرداری اهواز در بخش 8 و در خیابان وهابی نبش پهلوان،در یکی از بهترین مناطق اهواز قرار گرفته است ،این موضوع باعث تشخیص موقعیت در طراحی و کیفیت ساخت می شود؛لذا پس از مطالعه فراروان چندین ماهه،جمع آوری اطلاعات آماری و مشورت با مهندسین مشاور و گذشت از صافیهای متعدد،تصمیم به ساخت پروژهای با کاربری ،فرهنگی و تفریحی شده است.
امکانات ویژه رفاهی:
برای بهره وری بیشتر از پروژه و تامین خواسته های مراجعه کنندگان و افرادی که سیتی سنتر خلیج فارس را محلی برای گذراندن ساعاتی از اوقات فراغت خود انتخاب کرده اند فضاهایی نظیر ایستگاه های استراحت با مبل های شیک و راحت،کافی شاپ های متعدد،فوت کورد،رستوران های سنتی ،رستوران های غربی،سالن های بازی ،مکان هایی برای نگهداری کودکان و.... فراهم شده است.
طراحی ترافیک در بخش تجاری و نحوه دسترسی فضاها:
برای دسترسی آسان و حل مسائل ترافیکی سعی شده است فضای پارکینگ به حد کافی برای 1000 دستگاه خودرو طراحی شود.ورود و خروج مجموعه از سمت خیابان یک کیان آباد با با شیپ ملایم رمپ ها و کنترل هوشمند و الکترونیکی پارکینگ مجموعه است.
www.khalijefars-project.com
 

·
Registered
Joined
·
432 Posts
Discussion Starter · #7 ·
^^

این پروژه که می توان از آن به عنوان بزرگترین پروژه تجاری، تفریحی، فرهنگی و اقامتی حال حاضر کلانشهر اهواز نام برد، در زمینی به مساحت 7830 متر مربع و در 13 طبقه تعریف شده است. که شامل:
3 طبقه پارکینگ با ظرفیت 1020 خودرو، 1 طبقه هایپر مارکت با مساحت 5000 متر مربع، 3 طبقه تجاری شامل حدود 400 واحد تجاری، 2 طبقه تفریحی و فرهنگی شامل شش عدد سینمای 200 تا 300 نفری، یک سالن همایش و موسیقی 1200 نفری، گالری نمایش آثار هنری، شهربازی بزرگسالان و خردسالان، سالن بولینگ، سالن بیلیارد، سالن پاتیناژ (اسکیت روی یخ) فود کورت، کافی شاپ، 4 طبقه هتل پنج ستاره با استانداردهای روز دنیا و رستوران های متعدد بین المللی، روف گاردن (باغ بام) استخر روی بام، باشگاه ورزشی، استفاده از صفحات جاذب انرژی خورشیدی و... می باشد.
زمان بهره برداری از فاز نخست این پروژه تا پایان سال 96 اعلام شده است.
محل پروژه: اهواز، بلوار پهلوان، حد فاصل ابتدای خیابان وهابی و ابتدای بلوار کیان آبادwww.ahwaz1400.blogfa.com
 

·
Registered
Joined
·
146 Posts
آخرین وضعیت پروژه بزرگ مجتمع تجاری - تفریحی خلیج فارس

اطلاعات پروژه:
️مساحت زمین: 7800 متر مربع
️زیربنا: 90000 متر مربع
️تعداد واحدهای تجاری: 400
تعداد واحدهای پارکینگ: 1020

این مجتمع در 13 طبقه، شامل 3 طبقه پاركينگ، 1طبقه هايپر ماركت، 3 طبقه تجارى، 2 طبقه تفريحى و فرهنگى كه مشتمل بر فود كورت، رستوران، شهربازى كودك و بزرگسال، 3 دستگاه سينماى پنج بعدى و شش بعدى، بولينگ، بيليارد، پاتيناژ (اسکی روی یخ)، سالن هاى همايش، سينما، روف گاردن (باغ بام)، روف تاپ پول (استخر روی بام)، آمفى تئاتر و هتل پنج ستاره در 4 طبقه مى باشد.

وضعیت پروژه: فعال - اتمام سقف طبقه منفی چهارم و شروع اجرای ستون های طبقه منفی سه

آدرس: کیان آباد - خ وهابی، حد فاصل خیابان پهلوان و یکم

وب سایت پروژه: khalijefars-project.com

در صورت لود نشدن عکسها از فیلترشکن استفاده کنید


 

·
Registered
Joined
·
146 Posts
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اهواز ۱۴۰۰، این مجموعه یکی از عظیم ترین پروژه های تجاری، تفریحی و اقامتی در دست احداث استان خوزستان می باشد که در منطقه کیان آباد اهواز واقع است. این پروژه در ۱۳ طبقه و زمینی به مساحت ۷۸۰۰ مترمربع با زیربنای ۹۰۰۰۰ مترمربع، شامل ۳ طبقه پارکینگ (۱۰۲۰ واحد)، ۱ طبقه هایپر مارکت، ۳ طبقه تجارى (۴۰۰ واحد) ، ۲ طبقه تفریحى و فرهنگى که مشتمل بر فود کورت، رستوران، شهربازى کودک و بزرگسال، ۶ سالن سینما، بولینگ، بیلیارد، پاتیناژ (اسکی روی یخ)، سالن هاى همایش، روف گاردن (باغ بام)، روف تاپ پول (استخر روی بام)، آمفى تئاتر و هتل پنج ستاره در ۴ طبقه مى باشد. هم اکنون سقف طبقه منفی چهارم اتمام و اجرای ستون های طبقه منفی سه شروع شده است که در ادامه مطلب جدیدترین تصاویر از روند احداث این پروژه را مشاهده می نمایید:

Ahvaz1400.ir
 
1 - 16 of 16 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top