SkyscraperCity banner

13481 - 13500 of 13553 Posts

·
Registered
637 Posts
Nisam bas brojao ljude, da znam tacan broj al gejt je bio najpuniji od svih.
Podeli onda i ostale informacije od JU letova. Bas me interesuje koliko su imali putnika za Cirih, posto su vratili let?
@BELGREY. Citao jesam, al jutros... Ne verujem da se bas putnici informisu iz medija.
Ako otkazes, pa vratis let red je da obavestis lutnike isto kao sto si obavestio da je let otkazan.
Znam, šalio sam se malo :cheers:

Od juče popodne imam proverenu informaciju da su zvali putnike kojima su prethodno otkazali letove. Izgleda da ipak nisu sve zvali.

Generalno, odluka je potpuno sumanuta, nema veze s mozgom i sprovedena je na veoma loš način. Napravili su ogromnu štetu. (mislim ne air serbia, već ova glupava vlada)

·
Registered
3,417 Posts
Zasto su karte iz Nisa drasticno poskupele?

Stalno pratim Nis-Nirnberg-Nis i vise je nemoguce naci Economy Light za 60€, sada to ide od 90-120€, a Economy Standard 200-300€. Za subvencionisane letove? Pa kako ih nije sramota????

Drug mi je ispricao da je neka njegova koleginica sa celom porodicom (muz i dvoje dece) + koferi, da joj je Air Serbia ispala preko 600€, a onda joj sve to isto iz Memingema sa Wizzair ispalo 350€ i da ce ipak da se iscima do Memmingema.

Opet naglasavam, letovi iz Nisa su SUBVENCIONISANI novcem gradjana Srbije. I kostaju tako papreno.

·
Registered
1,499 Posts
Ne razumeš ti o čemu se radi. :lol:

Air Serbia se priključila nadljudskim naporima našeg preCednika u suzbijanju korona virusa. Što skuplje karte iz Niša, manji broj ljudi će putovati, to znači da je manja verovatnoća da će se neki građanin Srbije zaraziti korona virusom u Nemačkoj. :)

·
Registered
59 Posts
Da li zatvaranje granice prema Rumuniji podrazumeva i obustavu kopnenog, vazdusnog i recnog saobracaja sa tom drzavom?

·
Registered
800 Posts
Pitanje je dana kada ce kompanije prestati da lete u Evrope.
Juce FRA-MAD 12 putnika na a320, zatim sam tri sata pre leta kupio kartu za Wizz MAD-BUD za nas cetvoro u tarifi sa koferima za 200eur. Na letu a321 bilo je 24 putnika.
Stjuardesa mi je rekla da im je receno da ce mozda od ponedeljka madjarska zatvoriti granice i da ce wizz biti prizemljen... Uzas u Evropi, u Madridu bukvalno nikog na aerodromu

·
Registered
330 Posts
Nisam bas brojao ljude, da znam tacan broj al gejt je bio najpuniji od svih.
Podeli onda i ostale informacije od JU letova. Bas me interesuje koliko su imali putnika za Cirih, posto su vratili let?
@BELGREY. Citao jesam, al jutros... Ne verujem da se bas putnici informisu iz medija.
Ako otkazes, pa vratis let red je da obavestis lutnike isto kao sto si obavestio da je let otkazan.
Nemam za JU podatke. Danasnji LH1411/14 3/89 konfiguracija 12/162, LH1407/14 2/138 konfiguracija 12/162, LH1723/14 1/55 konfiguracija 5/80, LH1729/14 5/55 konfiguracija 11/68, OS738/14 canceled, OS774/14 2/73 konfiguracija 12/96.

·
Registered
800 Posts
Pa i JU je kao i ostali u istom sosu.
LH je danas otkazala jos mnogo letova pocevsi od sutra. Verujem da ce i BEG redukovati.
JU je vec redukovao saobracaj, navodno obustavili bi neke linije ali nisu zbog evakuacije dijaspore, al od sutra ce poceti da rezu ozbiljno.

·
HA-HA!
5,475 Posts
Јеботе, који су то ментоли који од Короне беже из иностранства са најбољом здравственом заштитом у Србију без икакве здравствене заштите? Ако већ фасујеш неку болест боље да ти се то деси у Немачкој или Италији, него у јебеној Србији која нема здравствени систем, нема лекаре, нема медицинско особље, нема болнице, капацитете, опрему, нема ништа изузев Др. Смрти на челу министарства здравља и доктора за све болести и све науке, свезнајућег Жвалоњу жвалавог.

·
Registered
800 Posts
Nelsone na primeru Italije ljudi su videli da neke zemlje nisu u stanju da se brinu o svom stanovnistvu, a ne o strancima.
Ja sam u petak doziveo da udjem u Merkadonu, to ti je Spanski najveci lanac prodavnica i da bukvalno ni na jednom rafu nema niceg. Od danas su zabranili izlaske iz kuce bez dozvole. Iskreno mi smo se evakuisali zbog male dece koja su nam bila u Srbiji i zbog toga sto ce ovo trajati malo duze nego sto iko ocekuje. Direktor turisticke organizacije Nemacke mi je rekao da su sve nemacke firme evakuisale svoje stanovnistvo sa radnih mesta iz inostranstva na cak 90 dana.
Kolaps u evropi jos nije ni poceo sta se ocekuje.

·
Registered
800 Posts
JU-API za sad ostao u Madridu?
Trebalo je da poleti u 10, al posto je tamo od jutros zabranjen izlazak na ulice ko zna sta se desava?

·
Registered
2,068 Posts
Upravo je krenuo ka Beg.

·
Registered
7,959 Posts
Otkazani letovi na liniji Beograd-Podgorica i današnji za Krakov

Aerodromi Crne Gore obavještavaju putnike da je avio kompanija Air Srbija upravo otkazala pojedine letove na liniji Beograd-Podgorica 17, 18, i 19. marta, kao i da je Ryanair otkazao poslijepodnevni let za Krakov.

"Letovi Air Srbije otkazani su po sljedećem rasporedu: 17. marta jutarnji, 18. marta i 19. marta jutarnji i večernji let. Dolazak aviona Ryanair bio je planiran danas u 17 sati i 10 minuta, a odlazak sa podgoričkog aerodroma u 17 sati i 35 minuta", precizirali su iz Aerodroma CG.

Iz te kompanije mole putnike da konstantno provjeravaju raspored letjenja na sajtovima avio kompanija jer se, kako su kazali, zbog dinamičnih okolnosti nastalih uslijed širenja koronavirusa po zemljama regona i Evrope, situacija može mijenjati iz časa u čas.

"Još jednom apelujemo na putnike da i u zemlje u kojima im je dozvoljen odlazak, putuju samo ako je neophodno", zaključuju iz Aerodroma Crne Gore.
RTCG

·
Registered
567 Posts
Јеботе, који су то ментоли који од Короне беже из иностранства са најбољом здравственом заштитом у Србију без икакве здравствене заштите? Ако већ фасујеш неку болест боље да ти се то деси у Немачкој или Италији, него у јебеној Србији која нема здравствени систем, нема лекаре, нема медицинско особље, нема болнице, капацитете, опрему, нема ништа изузев Др. Смрти на челу министарства здравља и доктора за све болести и све науке, свезнајућег Жвалоњу жвалавог.
Pazi, neki paniče - OK, ali ima i koji u opstem zamesateljstvu uštipu rad od kuce na nekih mesec dana mozda i vise. Prakticno jedan lep godisnji odmor u Srbiji, lepo vreme, srpske cene, a plata zapadna. A virus ko virus

·
Registered
2,068 Posts
Za vas koji ste u dilemi da li treba da ostanete u Srbiji imate još koji dan da skoknete do Italije, Švajcarske, Nemačke...

·
Registered
800 Posts
Djape izgleda da imaju jos ovih nekoliko sati do ponoci. Videcemo sta ce vrhovni vodja reci.
Meni mirise da ce stati avio saobracaj. Gde bi i leteli kad svi skoro uvode mere da ne mozes da letis.

13481 - 13500 of 13553 Posts