Skyscraper City Forum banner

Zapraszam...

1 - 20 of 21 Posts

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Discussion Starter · #1 ·

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Discussion Starter · #4 ·
jakieś takie niezbyt ciekawe...
Pewnie - dookoła nas jest cała masa elewacji budynków, w których odbija się nasza, czasem siermiężna, rzeczywistość :nuts:

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Nie mam pojęcia co chciałeś przedstawić tym ujęciem, wybacz 1/10

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Nie mam pojęcia co chciałeś przedstawić tym ujęciem, wybacz 1/10
Może to dobrze, że nie zapytałeś jakie miałem intencje: obawiam się, że nie miałbyś szans ich zrozumieć.

Zaś co do wybaczania - skieruj swą prośbę do tego kto Ci gust kształtował i tak go zawiodłeś. :cheers:

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Discussion Starter · #10 ·
do mnie niestety to foto rowniez nie przemawia :/ ani ujecie, ani tresc fotografii nie przedstawia w mojej opinii wiekszej wartosci.
sorry, nie tym razem, ale w koncu o gustach sie nie dyskutuje ;)
1/10

To prawda - i ja nie podejmuję dyskusji, tym bardziej, że w innym wątku napisałeś:

fotografem nie jestem, wiec pod tym katem oceniac nie bede, (...)
No i nie musisz przepraszać - nawet po angielsku - jako nie-fotograf też masz prawo mieć swoje zdanie :)

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Może to dobrze, że nie zapytałeś jakie miałem intencje: obawiam się, że nie miałbyś szans ich zrozumieć.

Zaś co do wybaczania - skieruj swą prośbę do tego kto Ci gust kształtował i tak go zawiodłeś. :cheers:

Polex na litość boską, spokojnie nie unoś się.
Strasznie się zdenerwowałeś. Co do twojej wypowiedzi na temat mojego gustu i ludzi którzy go kształtowali to no cóż, twoja wypowiedź była szczeniacka i nie na miejscu. Przykro mi że tak źle znosisz krytykę.

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Polex na litość boską, spokojnie nie unoś się.
Strasznie się zdenerwowałeś. Co do twojej wypowiedzi na temat mojego gustu i ludzi którzy go kształtowali to no cóż, twoja wypowiedź była szczeniacka i nie na miejscu. Przykro mi że tak źle znosisz krytykę.

Hmmm... w tym wypadku dajesz z kolei dowód, że nie zrozumiałeś mnie. A fakt, iż dostrzegasz u mnie zdenerwowanie dowodzić może, że przypisujesz sobie nadzwyczajne możliwości. Otóż wiedz, że nie zdenerwowałem się ani krztynę! Moja wypowiedź była przemyślana i oparta m.in. o realia tej zabawy jaką jest nasz cykliczny konkurs.

Ty mówisz teraz o krytyce? :nuts::lol:
Gdybyś poprzestał jedynie na stwierdzeniu "Nie mam pojęcia co chciałeś przedstawić tym ujęciem", ale NIE: nie oczekując (bo nie byłeś nawet zainteresowany) na wyjaśnienie co chciałem przedstawić dokonałeś oceny. Oceny, która raczej przynależy fotkom-pomyłkom. Chciałbym ufać, że nie każdą rzecz i nie każde zjawisko, które spotykasz w swoim życiu, a którego akurat nie rozumiesz - traktujesz jako coś całkowicie dennego?
Nie uzurpuję sobie przypisywania, tej akurat fotce, czgoś nadzwyczajnego. Powiem więcej - wykonałem ją w dość przypadkowych okolicznościach, kierując się odbiciem w nietypowym kolorystycznie materiale. I choć to nie jest wymierne, to nie mogę się zgodzić, że ocena jaką dałeś tak radykalnie odbiega od innych, które oceniałeś (świadomie nie posługuję się konkretnymi przykładami).
I w dalszym ciągu podtrzymuję - nie mam czego wybaczać. To tylko zabawa i chciałbym, żeby zabawą pozostała. Mogę interpretować to tylko tak, że masz wewnętrzne poczucie winy i stąd zwracasz się do mnie o wybaczenie.

PS
Gust nie jest kształtowany tylko przez ludzi.

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Hmmm... w tym wypadku dajesz z kolei dowód, że nie zrozumiałeś mnie. A fakt, iż dostrzegasz u mnie zdenerwowanie dowodzić może, że przypisujesz sobie nadzwyczajne możliwości. Otóż wiedz, że nie zdenerwowałem się ani krztynę! Moja wypowiedź była przemyślana i oparta m.in. o realia tej zabawy jaką jest nasz cykliczny konkurs.

Ty mówisz teraz o krytyce? :nuts::lol:
Gdybyś poprzestał jedynie na stwierdzeniu "Nie mam pojęcia co chciałeś przedstawić tym ujęciem", ale NIE: nie oczekując (bo nie byłeś nawet zainteresowany) na wyjaśnienie co chciałem przedstawić dokonałeś oceny. Oceny, która raczej przynależy fotkom-pomyłkom. Chciałbym ufać, że nie każdą rzecz i nie każde zjawisko, które spotykasz w swoim życiu, a którego akurat nie rozumiesz - traktujesz jako coś całkowicie dennego?

PS

IMO, fotka powinna mówić sama za siebie, do naprawdę dobrego zdjęcia nie trzeba objaśnień, schematów etc. A ty zbyt często hmmm...prowokujesz. Mam namyśli np. tą fotkę mostu która była tak inna w porównaniu do fotki Admirala a jednak tak podobna. Nie wiem czy jesteś wielkim fotografem czy amatorem, jednego jestem pewny, twoja twórczość w większości przypadków do mnie nie trafia.

Co do wybacz hm, no cóż wszędzie gdzie jestem zmuszony wystawić słabą notę, to kończę lub poprzedzam ją "sory, wybacz etc."

Wracając zaś do sprawy gustu to sam napisałeś:
Zaś co do wybaczania - skieruj swą prośbę do tego kto Ci gust kształtował i tak go zawiodłeś.
A zaraz potem:
PS
Hm....

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Bardzo wybiórczo potraktowałeś mojego posta. No, cóż...

IMO, fotka powinna mówić sama za siebie, do naprawdę dobrego zdjęcia nie trzeba objaśnień, schematów etc. (...)
Wydawało mi się, że akurat do mojej fotki rzeczywiście "nie trzeba objaśnień, schematów". Ale nie zawsze tak bywa. Wówczas pozostaje szerokie pole do własnej interpretacji przez każdego z odbiorców.

(...) A ty zbyt często hmmm...prowokujesz. Mam namyśli np. tą fotkę mostu która była tak inna w porównaniu do fotki Admirala a jednak tak podobna. (...)
Wprawdzie i prowokacja jest także sposobem wyrazu, ale... JA JEJ NIE STOSUJĘ!!! - a ty piszesz, że robię to często:nuts: Gdybyś czytał uważnie to zauważyłbyś, że fotka mostu była żartem z mojej strony o czym pisałem tu

(...) Nie wiem czy jesteś wielkim fotografem czy amatorem, jednego jestem pewny, twoja twórczość w większości przypadków do mnie nie trafia.
Siebie nie będę oceniał choć do miana wielkiego fotografa z pewnością nie aspiruję. A to, że moje fotki do ciebie nie trafiają? Cóż, przeżyję. Zdziwiłbym się, gdyby do wszystkich trafiały. :)

(...)Co do wybacz hm, no cóż wszędzie gdzie jestem zmuszony wystawić słabą notę, to kończę lub poprzedzam ją "sory, wybacz etc."

Trochę mnie robawiłeś :lol: Nikt cię nie zmusza :lol:
Fakt, zauważyłem teraz, że tak robisz, ale... co dla ciebie znaczy "słaba nota"? Zauważyłem pod jedną z fotek taki wpis:

Jak na ciebie bardzo słabo, w ogóle do mnie nie przemawia całkiem inaczej bym podszedł do tego zdjęcia. 5/10 wybacz.
"5" jest też "słabą notą"?:nuts:
Przy okazji: w kontekście twojego komentarza do mojej fotki to należałoby sądzić, że po powyższym tekście na końcu pojawi się ocena "minus X":lol: - toć to totalna krytyka!

(...)

Wracając zaś do sprawy gustu to sam napisałeś:

A zaraz potem:

Hm....
Nasz gust to zlepek różnych uwarunkowań: oddziałowują nań ludzie, zdarzenia, ale i ... natura czyli z tym czymś się rodzimy, a więc i... ech!- zostawmy to. :)

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Discussion Starter · #19 ·
nie ma takiego pojęcia jak "akwarela olejna"...

Jak to nie ma? Widzisz przecież, że jest (w tytule). :cheers:

1 - 20 of 21 Posts