SkyscraperCity Forum banner

..?

1 - 8 of 8 Posts

·
Jestę Solo tej ziemi !
Joined
·
2,717 Posts
Zdjęcie na temat...i tyle chyba można o nim powiedzieć. Gdzie historia ?
 

·
ukryta opcja hipsterska
Joined
·
1,985 Posts
Technicznie zdjęcie nie jest doskonałe, poza tym zdjęcia przycięte do kwadratu mnie drażnią. Jednak na twarzy tego mężczyzny widzę niesamowitą i przejmującą samotność, wg. mnie to najmocniejsze dotąd zdjęcie.


EDIT:
Jak jeszcze napisałaś że błądził wzrokiem... :cry:
 

·
Registered
Joined
·
191 Posts
historia... właściwie brak historii :(
gość grał tak przejmująco, tak smutno... i wciąż błądził gdzieś wzrokiem ponad wszystko... i tyle :(

Ja bym nie przycinał tego zdjęcia, wręcz przeciwnie - ująłbym kadr szerszym kątem wykorzystując za razem linie (prowadzą one w prawy mocny punkt, a nuż jakoś by się kończyła tam budowla/tunel w którym stoi grajek). Linia stanowi bardzo ważny element kompozycyjny w malarstwie i fotografii. W tym wypadku Linie mogłyby wyeksponować bardziej postać grajka (odruchowo wodzimy wzrokiem do prawego górnego rogu, gdzie widząc pustkę, wracamy na lewą stronę)

Proponowałbym przejście do czerni i bieli (np. filtrem czerwonym, albo po prostu wybierając frakcję czerwoną z profilu RGB), a następnie pobawienie się pozioami, odcieniami, etc :) Czerń i biel podkreśla emocje, co by np. uwydatniło smutek samotnego grajka.
 
1 - 8 of 8 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top