SkyscraperCity banner

..?

1 - 8 of 8 Posts

·
Jestę Solo tej ziemi !
136 Posts
Zdjęcie na temat...i tyle chyba można o nim powiedzieć. Gdzie historia ?

·
ukryta opcja hipsterska
1,968 Posts
Technicznie zdjęcie nie jest doskonałe, poza tym zdjęcia przycięte do kwadratu mnie drażnią. Jednak na twarzy tego mężczyzny widzę niesamowitą i przejmującą samotność, wg. mnie to najmocniejsze dotąd zdjęcie.

EDIT:
Jak jeszcze napisałaś że błądził wzrokiem... :cry:

·
Registered
191 Posts
historia... właściwie brak historii :(
gość grał tak przejmująco, tak smutno... i wciąż błądził gdzieś wzrokiem ponad wszystko... i tyle :(

Ja bym nie przycinał tego zdjęcia, wręcz przeciwnie - ująłbym kadr szerszym kątem wykorzystując za razem linie (prowadzą one w prawy mocny punkt, a nuż jakoś by się kończyła tam budowla/tunel w którym stoi grajek). Linia stanowi bardzo ważny element kompozycyjny w malarstwie i fotografii. W tym wypadku Linie mogłyby wyeksponować bardziej postać grajka (odruchowo wodzimy wzrokiem do prawego górnego rogu, gdzie widząc pustkę, wracamy na lewą stronę)

Proponowałbym przejście do czerni i bieli (np. filtrem czerwonym, albo po prostu wybierając frakcję czerwoną z profilu RGB), a następnie pobawienie się pozioami, odcieniami, etc :) Czerń i biel podkreśla emocje, co by np. uwydatniło smutek samotnego grajka.

1 - 8 of 8 Posts