SkyscraperCity Forum banner
1 - 5 of 5 Posts

·
Registered
Joined
·
54 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Choć trudno w to uwierzyć ten region chyba jeszcze nie doczekał się swojego wątku. Jako że drogi potrafią tam być bardzo ciekawe pozwolę sobie zacząć krótką relacją z Kostaryki (uzupełnioną dosłownie kilkoma zdjęciami z Nikaragui i Panamy). W skrócie drogi między większymi ośrodkami są na bardzo wysokim poziomie, z bardzo równą nawierzchnią, ale są też rejony gdzie bez samochodu z pancernym zawieszeniem i napędu 4x4 nie ma się co ruszać (nadmorskie plaże, góry etc.). Zapraszam!

1. Kostaryka2. Kostaryka3. Kostaryka4. Kostaryka5. Kostaryka6. Kostaryka7. Kostaryka8. Kostaryka9. Kostaryka10. Kostaryka

 

·
Registered
Joined
·
54 Posts
Discussion Starter · #2 ·
11. Kostaryka (miejscowa fauna)12. Kostaryka13. Kostaryka (konie to dość popularny środek transportu dla hodowców bydła)14. Kostaryka15. Kostaryka16. Kostaryka17. Kostaryka (most jest według przydrożnych znaków prezentem od Tajwanu)18. Kostaryka19. Kostaryka20. Kostaryka (miejscowy fragment Panamericany)

 

·
Registered
Joined
·
54 Posts
Discussion Starter · #3 ·
21. Kostaryka22. Kostaryka23. Kostaryka24. Kostaryka25. Kostaryka26. Kostaryka - jednym z podstawowych oświadczeń jakie trzeba złożyć przy wypożyczaniu samochodu jest że się nie będzie jeździło po rzekach :lol: o strumyczkach nie ma mowy...27. Kostaryka - tak po prostu; suszenie skrzydeł28. Kostaryka29. Kostaryka30. Kostaryka - "pora sucha"...

 

·
Registered
Joined
·
54 Posts
Discussion Starter · #4 ·
31. Kostaryka32. Kostaryka - (w większości) jednopasmowa płatna autostrada33. Kostaryka34. Kostaryka35. Kostaryka36. Nikaragua - wyspa Ometepe37. Nikaragua - wyspa Ometepe38. Panama City - okolice kanału39. Panama CityDziękuję za uwagę, czekam na więcej.
 

·
Atlantyda
Joined
·
2,076 Posts
Ja nie mam zdjec ale ten region objechalem wzdluz i wszerz. Wedlug mnie najlepsze drogi sa w Meksyku, potem chyba bym postawil na Kostaryke ale tez duzo sie buduje w Hondurasie i Gwatemali (glownie dojazdy do duzych miast takich jak Gwatemala City, San Pedro Sula czy Tegucigalpa).

Nikaragua, El Salwador czy Belize troche odstaja od tej czolowki, nie ma tam za wiele drog 2x2 (wyjatkiem moga byc okolice San Salwador).

Kostaryka ogolnie mnie denerwuje bo patrzy z gory na inne kraje i chyba nie widza tam jakie postepy zrobiono troche od nich na polnoc. No i te ciagle zatrzymywania samochodow i poszukiwania narkotykow to juz lekka paranoja.
 
1 - 5 of 5 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top