SkyscraperCity banner

1 - 20 of 339 Posts

·
Visionmonger
20,147 Posts
Discussion Starter #1
No i się stało. Po dwóch ostatnich wyjazdach do USA i zebraniu ponad tysiąca zdjęć, oraz biorąc pod uwagę fakt, że kolejne wyjazdy za pasem, wypadałoby założyć wątek. Przy czym będzie to przegląd tylko wybranych miejsc, zwiedzanych na szybko i przy okazji wyjazdów związanych z pracą.

Jakość - tyle ile można wycisnąć z kilkuletniego Nikona D5100 i automatycznej obróbki zdjęć w macu. Cudów nie oczekujcie. Będzie więc Ameryka na szybko i czasami niekoniecznie wysokich lotów ;)

Na pierwszy ogień pójdzie San Fran i okolice. Czas - marzec 2018.

Mam nadzieję, że będzie się Wam podobało!

·
Visionmonger
20,147 Posts
Discussion Starter #2
1. Leciałem z KTW via FRA do SFA. Największym z największych. Przy okazji polecam miejsce 97A na górnym pokładzie - dodatkowe schowki, miejsce obok okna, wystarczająco miejsca na nogi przy wzroście 190cm.

2.

3. Po 10h lotu zbliżamy się do SFA i okazuje się, że wybrałem całkiem dobre miejsce przy oknie :D

4.

·
Visionmonger
20,147 Posts
Discussion Starter #3
5. Jakiś most na dole ;)

6. Chociaż jeszcze nie ten właściwy...

7. GG ukazuje się zza chmur po chwili!

8. Szyba w samolocie niestety idealna nie była...

·
Visionmonger
20,147 Posts
Discussion Starter #6

·
Visionmonger
20,147 Posts
Discussion Starter #7

·
Visionmonger
20,147 Posts
Discussion Starter #10
^^ i najlepiej mieć miejsce przy oknie po lewej stronie :) Ja trafiłem idealnie, bo siedząc na górnym pokładzie z tyłu, przy oknie nic mi nie zasłaniało.

·
Registered
27,806 Posts
^^ i najlepiej mieć miejsce przy oknie po lewej stronie :) Ja trafiłem idealnie, bo siedząc na górnym pokładzie z tyłu, przy oknie nic mi nie zasłaniało.
Ale siedzac z tylu gazy wydechowe z silnikow psuja troche ostrosc. Nastepnym razem lec z przodu.

Latasz w interesach, lataj business class :troll:

·
Visionmonger
20,147 Posts
Discussion Starter #14

·
Visionmonger
20,147 Posts
Discussion Starter #15

·
Visionmonger
20,147 Posts