Skyscraper City Forum banner

[SIZE='1']Kliknij 10 i zobacz co sie stanie ;) :D[/SIZE]..ekhem tzn. GLOSUJEMY!!! :D

1 - 13 of 13 Posts

·
arm aber sexy
1,317 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Takie oto foto z wypadu na miasto :D

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
nice...9/10

·
Homo Skyscraperus
22,168 Posts
Pomysł spoko, ale... mogłeś wyprostować, mogłeś dać więcej miejsca nad napisem itp.

·
arm aber sexy
1,317 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Pomysł spoko, ale... mogłeś wyprostować, mogłeś dać więcej miejsca nad napisem itp.
juz i tak ja wyprostowalem, ale nie moglem bardziej, gdyz poniewaz chcialem, aby Antyki byly widoczne cale, a nie od kostek w gore :|
z reszta od Ciebie nie spodziewalem sie innej oceny, zawsze dostaje to samo, tak samo jak od Paskudy i damage.one'a..Bydgoszcz :lol:

a wogole ssswirek1 zawsze mowisz mi co dasz, a nigdy nie glosujesz :p to jest jakis skandal wogole :D
i dzieki za mnogosc komentarzy Drodzy Panie i Panowie :cheers:

·
Homo Skyscraperus
22,168 Posts
^^

Foch? :) Chodź mi o czarny pasek nad napisem antyki. Jest krzywy... tutaj o mniej niż 2 mm chodzi :D Dałoby się fotkę obkręcić l(ub zrobić krok w tył podczas jej robienia).

Co jest złego w 7? ;\

·
cognosce te ipsum
1,845 Posts
(...) zawsze dostaje to samo, tak samo jak od Paskudy i damage.one'a..Bydgoszcz :lol:
Przesadzasz Szanowny Kolego. ;)

Ja akurat, stosunkowo surowo oceniam wszystkich startujących w UPC, gdyż uważam, że mając do dyspozycji zakres ocen 1-10, tylko absolutnie wybitne zdjęcie zasługuje na 10, na 8-9 - zdjęcie świetne, a zdjęcia dobre oceniam na 6-7. Tak jak np. Twoje "Antyki". To fajna fotka, której najmocniejszą stroną jest koncept. Dostrzegam jednak braki techniczne i z tego powodu nie mogę wystawić oceny wyższej.

BTW - oprócz 6-tek, dostałeś w UPC ode mnie także 7 i 8. :)

Aha i jeszcze jedno, gdybym miał być stronniczy, to akurat poznaniaka oceniałbym wyżej niż innych... :tongue2:

·
arm aber sexy
1,317 Posts
Discussion Starter · #13 ·
@zonc
na mojego focha trzeba sobie zasluzyc, wiec nie :tongue:

@damage
nie no aqrat z Toba sie rozpedzilem..sorry - mimo to dzieki za uzasadnienie :cheers:

1 - 13 of 13 Posts