SkyscraperCity banner

241 - 260 of 291 Posts

·
Registered
548 Posts
Ще съчетаят те, ама с политическо събитие. Отбори за тя зала Шумен към днешна дата няма. Е поради това ще си стои и празна и се дадоха е така едни пари. Нещо концертче на Пайнер примерно и то може добре да я сефтоса.
В Шумен имат мъжки баскетболен отбор и женски волейболен. Мисля че има и хандбален отбор. В Шумен имат и карате клуб. Всички те биха биха могли да провеждат срещи там. Стига наемите да са им по джоба. Отделно в залата може да се провеждат и различни културни мероприятия (концерт на пайнер не влиза в тази графа). Т.е. всичко зависи от това дали ще има добър мениджмънт или не.
Относно затворен кръг на "Стари столици" около залата - Не. Малко е пространството.

·
варнене&
Варненец!
2,572 Posts
баскетболният отбор на шумен не беше лош преди. Мисля, че бяха Фикосота Шумен, сега май са само БК Шумен.

·
Registered
44 Posts
В Шумен имат мъжки баскетболен отбор и женски волейболен. Мисля че има и хандбален отбор. В Шумен имат и карате клуб. Всички те биха биха могли да провеждат срещи там. Стига наемите да са им по джоба. Отделно в залата може да се провеждат и различни културни мероприятия (концерт на пайнер не влиза в тази графа). Т.е. всичко зависи от това дали ще има добър мениджмънт или не.
Относно затворен кръг на "Стари столици" около залата - Не. Малко е пространството.
Женски волейбол нямаме от около година вече,а мъжкият играе във 2 лига,хандбала пък идват по 50 човека,които също е зле от 7 отбора на 5 место.
Много пари трябват,за да имаме поне в един от тия спортове успехи.
Най-много зрители ще има на кик бокс по традиция.И на мажоретките.
През по-голяма част от времето залата ще стои празна поне за спортни прояви,за концерти незнам какво ще се случи.

·
Registered
1,576 Posts
баскетболният отбор на шумен не беше лош преди. Мисля, че бяха Фикосота Шумен, сега май са само БК Шумен.
Това беше преди 20 години. Като цяло няма кой знае какъв професионален спорт в Шумен, който да пълни залата. Самата зала се построи без да има крещяща нужда от нея, просто Месията дойде и каза "Тук ще има зала", а на безгласните лакеи не им дойде на ума, да му обяснят че има зала Младост, зала Плиска, Ученическия стадион, Стадион П.Волов, Летния театър и други по малки обекти, които са в плачевно състояние. Дано залата донесе нещо положително, дали в спорта или в други мероприятия. Не знам защо всеки се е захванал с Панйера, които не правят вече мащабни концерти както преди, а и да правят залата ще им дойде малка.

·
Registered
40 Posts
Не влиза, ама парата като заиграе ще видиш как ще влезе. Сам си го писал. От спортовете, които са изброени всичко са на ниво аматьори. Пари за наем ще имат, ама друг път. Реално тази зала трябваше да се построи след 5-8 години при положение, че се налее пара и има интерес към даден спорт. Само си чешете езиците тука. Shlosera над мен добре го е описал. Най-големите подкрепящи я залата я стъпите там веднъж, я не. Пък може и нещо партийно да сте вързани та толкова да ви вълнува знам ли.

·
Registered
44 Posts
Ако намеря из архива снимки ще ви покажа каква зала имаше на мястото на Кауфланд 1 и вместо да я довършат след 15 години демокрация я сринаха до основи,така парите и трудът на хората отиде на вятъра,а тогавашният кмет хиената Веселин Златев си напълни гушката,пък обикновените хора чакаха още 15 години,за една ненужна вече зала.

https://www.youtube.com/watch?v=OHOU_w4inUQ

·
Registered
40 Posts
С пропуски е,защото иначе никой няма да отиде
http://radian.bg/2018/07/17/samo-s-propuski-na-otkrivaneto-na-arena-shumen/

"От следващата седмица общината ще обяви дни със свободен достъп, за да могат гражданите да разгледат залата, заяви кметът Любомир Христов."

Какво да и разглеждат гражданите на празна зала не ми е ясно? Да не е музей там, че да гледат. Спортни събития няма. Единственото наистина положително, че около нея ще се оправи някоя друга улица и кръстовище.

·
Registered
548 Posts
^^ Добре бе разбрахме, че си червен трол. Като не ти харесва залата не ходи в нея. И не е твоя работа кой ще я ползва.
А онзи освидетелствания: "Ще се влиза с пропуски защото иначе никой няма да отиде"
:lol: Има защо да са го освидетелствали.
Аман от комплексирани лузъри.

·
Registered
40 Posts
^^ Добре бе разбрахме, че си червен трол. Като не ти харесва залата не ходи в нея. И не е твоя работа кой ще я ползва.
А онзи освидетелствания: "Ще се влиза с пропуски защото иначе никой няма да отиде"

Какъв трол е, смешен? Комунистите са тормозили дядовците ми, та не мога ги понасям. За партии не гласувам. Дай ми причина да хвана колата от Търговище да отида на спортно събитие в Шумен. Няма да ми дадеш, защото такова няма, респективно залата ви към днешна дата е излишна и само разходи ще има покрай нея.

·
Registered
44 Posts
Герб лъгаха година и половина,че залата ще е на всички,тогава защо на откриването поканиха само партийци ?Това не е частна собственост все пак.Голям автогол си вкараха,но ще го осъзнаят по-късно.

·
Registered
44 Posts
Герб лъгаха година и половина,че залата ще е на всички,тогава защо на откриването поканиха само партийци ?Това не е частна собственост все пак.Голям автогол си вкараха,но ще го осъзнаят по-късно.
https://www.youtube.com/watch?v=4cDbbunx62I

·
махлене&
4,273 Posts

• Like
Reactions: the dogi

·
Registered
44 Posts
Залата реално е с 1500 седящи места,а при концерт евентуално до 2300 може да побере,но на практика дали ще е така я събере 2200 я не :)

·
Registered
3,796 Posts
Тир-ът на 0:49 сече през града, за да пести километри ли? Има си първокласен околовръстен път, защо не минава от там?

·
махлене&
4,273 Posts
Честита придобивка на шуменци! :cheers: Залата е чудесна!

241 - 260 of 291 Posts