SkyscraperCity banner

:cheers:

Status
Not open for further replies.
1 - 11 of 11 Posts

·
Super Moderator
19,107 Posts
Discussion Starter · #6 ·
odlična!zanimljiva i jako čista fotografija:cheers: ali zato što je kukcu odrezana jedna antena 9/10 :D
thnx :cheers:

inače, sliku sam tako nazvao jer se taj kukac tako zove na latinskom. ne znam točno hrvatsko ime, ali to su inače strizibube. za njih je karakteristično da imaju ticala i do dvije dužine tijela, pa je dosta teško ulovit cijelog kukca u kadar ako koristiš makro mod i ako želiš istaknuti detalje kao što su thorax ili noge.

no, posebno u CB tehnici izgleda super, jer je oštrina egzoskeleta još dodatno naglašena.

znam da ljudi baš ne vole kukce i da mogu pokupit loše ocjene upravo zbog tog sadržaja :D ali stvarno mi to nije bitno, ocjene su jako dobre, a usput se malo promoviraju i biološke teme :lol:

i da također, kukac se nalazi na laktu ... sad zamislite kako je ta izvedba bila teška.
u jednoj ruci imaš fotić, a druga ti je skvrčena i na njoj se nalazi kukac veličine 8 cm. :naughty:

·
Registered
6,700 Posts
Odlicna interpretacija pojma priroda ljudske odbrane i stranog napada na istu!

10/10! :)

·
Registered
6,700 Posts
Hvala MS na tome, no legendarnost zasluzujes samo ti! Ovakvu odabranu tematiku nije uopste lako prezentovati na ovako dobar nacin kao sto si ti! ;)

1 - 11 of 11 Posts
Status
Not open for further replies.