SkyscraperCity Forum banner

Ater Tower (Atek Adress) | KONAK (Yeni Kent Merkezi) | 27fl | 106m | Com

198294 Views 745 Replies 69 Participants Last post by  GUROLCJ
2

http://studiocaferakdeniz.com/work

Original post,


Sıra dışı bir 'tower' geliyor

Kavuklar'ın Chevrolet ve Opel bayilerinin bulunduğu otomotiv plazasının hemen yanındaki araziyi satın alan Atek Yapı, Atek Tower adıyla 25 katlı lüks ofis ve home ofisler için start verdi. 2012 yılının ilk aylarında başlayacağımız Atek Tower inşaatı 2013 yılının son ayında tamamlanacak.

http://www.yeniasir.com.tr/Ekonomi/2011/12/26/sira-disi-bir-tower-geliyor

Üstteki son hali olmayabilir, burada biraz daha tasarım var
http://www.yucesoyproje.com/calismalar_devam_eden_projeler_ovia_kule_projesi-l-1-sayfa_id-333-g_id-3152-id-40783
See less See more
  • Like
Reactions: 1
1 - 3 of 746 Posts
5
ismi Ater Tower olmus.
http://www.atertower.com/atertower


Proje artık tamamlandı. Diger baslıga gönderilebilir.
See less See more
  • Like
Reactions: 5

İzmir'in Pencereleri Açılabilen İlk Kulesi

Ater Grup tarafından İzmir Bayraklı'da hayata geçirilen Ater Tower projesinde gelen talepler üzerine pencereler açılabilir şekilde tasarlandı. Bu ay yaşamın başlayacağı proje aynı zamanda İzmir'de açılabilir cam özelliğine sahip tek kule. 1995 yılında kurulan ve Atersan markasıyla inşaat, enerji, gayrimenkul ve yapı malzemeleri sektörlerindeki tüm markalarını ortak bir çatı altında toplayan Atergrup İzmir Bayraklı'da 27 katlı ve 106 metre yüksekliğindeki kule projesinde yaşam bu ay itibariyle başlıyor.Projede satışların yüzde 60'ı tamamlanarak 80 ofis sahiplerine teslim edildi.

*YAŞAM BU AY BAŞLIYOR

Proje hakkında bilgi veren Ater Grup yönetim kurulu başkanı Volkan Ceylan, “Biz bu projeyi yaklaşık bir yıl önce kaba inşaattan satın alarak aslında çok yoğun bir sürece merhaba demiş olduk. Konumunu, mimari yapısını ve kentimizin gelecek planlarını incelediğimizde her anlamda eşsiz bir projenin sorumluluğunu üstlendiğimizi daha ilk günden anladık ve bu sorumluluğun bilincinde olup ciddiyetle çalışmaya başladık. Ardı ardına yaptığımız toplantılarla nasıl fark yaratabileceğimizin ve kule sahiplerimizi nasıl mutlu edebileceğimizin yollarını aradık. Bugün, yaptığımız toplantıların, beyin fırtınalarının ve fikir istişarelerinin sonuç verdiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Çok doğru noktalara dikkat çekmiş olmalıyız ki şu an kulemizin % 60’ının satışını tamamladık ve tam 80 ofisin tapusunu kule sahiplerimize teslim ettik” diye konuştu.Ater Tower’da, yaşamın bu ay içinde başlayacağı bilgisini de veren Ceylan, projede yatırımcıları hem sosyal, hem de profesyonel hayatta destekleyecek birçok ayrıcalık bulunduğunu da sözlerine ekledi.

İZMİR’İN PENCERELERİ AÇILABİLEN İLK KULESİ“

Öncelikle tercihini Ater Tower’dan yana kullanacak olan yatırımcıların sadece bir ofis değil, bir kule satın aldıklarını bilmelerini istiyoruz” diyen Atergrup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Ceylan, Ater Tower'ın adeta nefes alan, çalışan ve misafirlerini ileriye taşımak için işleyen bir iş makinesi olduğunu kaydetti.Projenin mimarisi kadar sunduğu olanaklarıyla dikkat çektiğini dile getiren Ceylan sözlerini şöyle sürdürdü: “Kulemizin her katında sosyal alanlar ve gökyüzü bahçeleri bulunuyor. İş hayatının yoğun temposunda nefes almak isteyenleri de unutmayan, İzmir’in pencereleri açılabilen ilk kulesi hangisi derseniz, bu sorunun da cevabı Ater Tower olacaktır. Ayrıca İzmir’in eşsiz manzarasıyla aranızdaki perdeleri kaldıran ve neredeyse tüm ofisleri deniz gören ilk kule olan Ater Tower’ın her katında ve her ofisinde bulunan “güneş kırıcı paneller” ile yatırımcılarımız günün her saati manzaranın keyfini doyasıya çıkarabilecekler. Fitness merkezi, son teknoloji toplantı salonları, 3 katlı otoparkı ve şık restoranlarıyla iş hayatının keyfini sürecek olan kule sahiplerimizi, sosyal hayatın dışında, profesyonel dünyada da destekleyecek birçok eşsiz ayrıcalığa sahibiz”


http://www.insaatderyasi.com/izmirin-pencereleri-acilabilen-ilk-kulesi-8574h.htm

Bu ay itibariyle taşınmalar başlıyormuş. Bitti sayılır artık. :)
See less See more
  • Like
Reactions: 1
  • Like
Reactions: 5
1 - 3 of 746 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top