SkyscraperCity banner
1 - 20 of 83 Posts

·
3D
7,274 Posts
Bondi.

Wrzucaj więcej. Foty fajne
Dwie prośby:
1. Komentarze przed zdjęciem, nie po, tak jest wygodniej
2. Większe foty, idzie ?

:_)

·
Registered
414 Posts
Widzę że wrzucasz na fotosika? Ja też tam wrzucam i tam jest w opcjach możliwość zmniejszenia zdjęcia do danego rozmiaru. Ja zawsze zmniejszam do 800x600 pikseli i jest ok, przy większych możliwe że już się nie będą mieścić bez scrollowania.

·
Autostrady Polska
9,224 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Super fotki - Australia bez wątpienia jest pięknym miejscem. Dzięki za fotki :cheers:

PS. Tak z ciekawości - ile czasu tam spędziłeś i jakie są orientacyjne koszta takiej wycieczki??
Witam. Spedzilismy prawie 4 tygodnie. lot trwa 24h. 2 stopy.my mielismy w Bahrajnie i Singapurze. KOszty hmmmm. najdrozszy samolot a reszta. ceny takie jak w polsce. obiad w jakis normalnych knajpach 20 zeta. spalismy w hostelach gdzie bylo pelno mlodych ludzi takie spanie jest bardzo tanie okolo 20-30 zeta. :) bardzo dobre piwo i wino!!!

·
Visit Poland!
437 Posts
Nie no rewelacja! Czekam na więcej zdjęć! A tak poza tym czy to naprawdę jest las deszczowy? Wygląda rewelacyjnie i jeszcze ta kolejka ale lasy deszczowe są chyba tylko na równiku... Te ptaki w porcie to oczywiście pelikany :) Na twoich zdjęciach miejscowość Cairns wydaje się ciekawsza od Sydney ale może to dlatego że bardzo lubię dziką i tropikalną przyrodę :)

·
Autostrady Polska
9,224 Posts
Discussion Starter · #14 ·
czesc kolejka jest niesamowita. jedzie strasznie wysoko ale czasami wrecz ociera sie o drzewa. z przewodnika wynikalo ze jest to najdluzsza obecnie kolejka linowa na swiecie. nie pamietam ile miala km ale wydaje mi sie ze okolo 15. jechalo sie okolo 40min. prowadzi z miast Kuranda do przedmiesc Cairns. po drodze byly 2 przystanki gdzie mozna bylo wyjsc i cos pozwiedzac (las)

·
Autostrady Polska
9,224 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Nie no rewelacja! Czekam na więcej zdjęć! A tak poza tym czy to naprawdę jest las deszczowy? Wygląda rewelacyjnie i jeszcze ta kolejka ale lasy deszczowe są chyba tylko na równiku... :)
tak to jest najstarszy las deszczowy na swiecie. mam w chacie 2 przewodniki jeden Pascala drugi nie pamietam kogo i w dwoch jest tak napisane. po to tez jechalismy na polnoc abyto zobaczyc. nie bede calosci cytowal co w przewodniku jest napisane ale mniej wiecej: las ten ma co najmniej 100 mln lat - dla porownania Puszcza Amazonki 10mln lat. w lesie wystepuja pytony krokodyle legwany i wiele innych....:nuts:

·
Registered
287 Posts
Ładne zdjęcia, piękne widoki, za które dziękuję.
Mam pytanie odnośnie kosztów podróży. Tak sumarycznie ile wyniósł koszt pobytu? Napisałeś wcześniej, że leciałeś najdroższą klasą w samolocie, ale z jednym przewoźnikiem czy była przesiadka i korzystanie z usług innej firmy oraz jaki koszt biletu i skąd wylatywałeś, z Warszawy?

·
Registered
117 Posts
Ja także mam pytanie:
Jak z wizą? Czy wizę turystyczną łatwo dostać oraz jak z tak dużą zmianą stefy czasowej?
I tak jak pisal kolega wyżej jak z kosztami pobytu ile pieniędzy potrzebnych jest na taki wyjazd?
Pozdrawiam

·
Autostrady Polska
9,224 Posts
Discussion Starter · #18 ·
co do pytania onewaya: lecialem GulfAir a biznes klasa dlatego ze moja siostra pracowala w tych liniach i moja kolezanka taki nam zrobila prezent ze przesadzila nas z klasy ekonomicznej do biznes. bilet kosztuje roznie ja zaplacilem bardzo malo (2500zl - znizka po znajomosci). samolot byl z frankfurtu z 2 stopami w bahrajnie i singapurze. najwiecej pieniedzy chcialem wydac na zweidzanie a nie na spanie wiec spalismy w hostelach dla studentow. koszt pobytu wyniosl na 2 osoby z biletami ~ 11 - 12 tys zl.

odpowiedz do kolegi kajetaneka - wize sie otrzymuije bez problemu a zmina czau ?? chyba jak sie leci do USA jest gorzej bo sie leci dosc szybko (8h) a zmina czasu jest nagla. a tam sie leci 26h i czlowiek chyba przez ta podroz sie tak wymeczy ze jak zalatuje idzie spac, a jak wstanie rano to juz jest wszystko ok - tak przynajmniej bylo w moim przypadku. wogole to tam zalecialem tak podniecony ze tam jestem, ze jakos nie czulem zmeczenia tylko chcialem jak najwiecej zobaczyc. kraj ogolnie jest olbrzymi i 3 tygodnie to tak wlasciwie sie nic nie zobaczy. ale lepsze to niz nic. dluzej byc nie moglem nara:)

·
Registered
261 Posts
Chciałbym widzieć takie centra handlowe w Polsce.
Super fotki!
mimo ze stare jest te centrum handlowe.(Queen victoria building) to jest dosyc nowoczesne. Stacja pociągów na najniższym pietrze, i co ciekawe pod ziemia się rozciąga aż do następnego nowszego centrum handlowego na Pitt st.

Trzeba było porobić trochę fotek z Manly i Northen Beaches. Tez warto było pojechać na Gold Coast.

·
Autostrady Polska
9,224 Posts
Discussion Starter · #20 ·
mimo ze stare jest te centrum handlowe.(Queen victoria building) to jest dosyc nowoczesne. Stacja pociągów na najniższym pietrze, i co ciekawe pod ziemia się rozciąga aż do następnego nowszego centrum handlowego na Pitt st.

Trzeba było porobić trochę fotek z Manly i Northen Beaches. Tez warto było pojechać na Gold Coast.
porobiłem. zdjęć mam 2000 ale nie da się tylu pokazać bo was zanudzę :)

1 - 20 of 83 Posts