SkyscraperCity Forum banner
2681 - 2700 of 3903 Posts

· is out there
5,952 Posts
^^
Ja u to baš i ne vjerujem. Očekujem da se bude gradio novi ulaz u Sisak sa mostom preko Odre, ali nastavak A11 ne vjerujem. Promet je mali, ni HAC ni HCeste nisu baš financijski dobro, prioriteta ima koliko hoćeš po drugim djelovima države, a izbori su tu

· upitnik
1,842 Posts
al uvijek me neko ubija s argumentom da ima prioritenijih projekata... pa znam da ih ima. ali opet je po nekoj logici lijepse je kad AC zavrsava u sisku a ne u lekeniku... peljeski most je number one, nema dvojbe. skupa s (brzom) cestom split omis. sve stoji...

· is out there
5,952 Posts
Mene interesira koliko će biti prometa nakon otvaranja dionice Jakuševec - VG?
Nakon uvodjenja naplate i otvaranja Buševec Lekenik imamo pad od 10% i više na ionako mizerne brojeve. Ne očekujem neki ludi rast prometa nakon otvaranja ove nove dionice, onda pcekujem da će se javiti ljudi da je to zato jer nema vijadukta ranzirnog, pa zato jer AC ne ide do Siska itd...
Uglavnom razočaran sam brojkama jer sam očekivao puno više prometa nakon otvaranja AC do Lekenika. A zbog toga ni ne vjerujem u daljnju izgradnju AC u bilo kojem obliku prema Sisku.

· Registered
3,135 Posts
Jučer sam čak vidio jedan kamion na A11!

Ovaj dio AC od Zagreba do V. Gorice bi mogao biti bomba. Netko tko ima viksu u Vukomeričkim goricama mogao bi biti za 20 minuta kod nje.

· Registered
2,871 Posts
Super za Vukomeričke.

Ja znam da ću prvi birati A11 ne zbog autoceste, već zbog traktora i drugih opasnosti živih i motornih i pješačkih i bicklističkih koje su uobičajene i česte na prilično prometnoj cesti Sisak -Velika Gorica .. iz istog razloga zbog kojeg ljudi koriste druge autoceste..
sad, koliko je fer da Samobor i Dugo Selo te Vrbovec (Trevorov pravac) ne plaćaju autocestu a tu su negdje po udaljenosti, dok Siščani plaćaju, to je pitanje za sve političke raspikuće (znamo tko je bio na vlasti tada a nije bio SDP) koji su to godinama gradili tako, dijeli široko gdje ti paše, a udri po sirotinji..
treba ravnopravno udariti cijenu svima kroz vinjete, maknuti .. errr naplaćivače.. s naplatnih kućica i to je to, fer za sve .. jer s (dovršenom, makar i skrpanom bc) A11 je Sisak predgrađe Zagreba koliko i drugi..

dobije li kojim slučajem SDP izbore, pljuvat ću ih zbog toga svaki dan dok to ne naprave.. dobiju li crni "domoljubi", čekam da pokupe svoje, naprave novi turnus štete, pa onoj vladi iza pljuvačim isto.. jer od hadezeja koristi nema nit je ikad bilo za išta drugo osim za nesposobnost i trošenje budžetskih novaca u vjetar

· Registered
2,871 Posts
Prošao sam danas opet po obilaznici. Postavljaju cijevi za odvodnju, a betoniranje je definitivno gotovo. Čini se vrlo izglednim 11 mjesec da će otvarati.

Čini se da izbori ipak imaju smisla. Nije moralo proći više od 11 godina da A11 dobije svoj funkcionalni oblik..
a sad barem do Žažine i most preko Odre i to je to..

· Registered
2,871 Posts
I daj neka netko pronađe Dublinca, sad kad će slavlje za otvaranje A11, željno očekivani komadić asfalta, nije lijepo da njega nema..

· con los terroristas
22,287 Posts
Prošao sam danas opet po obilaznici. Postavljaju cijevi za odvodnju, a betoniranje je definitivno gotovo. Čini se vrlo izglednim 11 mjesec da će otvarati.

Čini se da izbori ipak imaju smisla. Nije moralo proći više od 11 godina da A11 dobije svoj funkcionalni oblik..
a sad barem do Žažine i most preko Odre i to je to..
meni se pak čini da je taj potez od samog Siska do Žažine najkritičniji na cijelom potezu između Siska i Velike Gorice. tu bi baš dobro došla nekakva spojna cesta.

· Registered
2,871 Posts
meni se pak čini da je taj potez od samog Siska do Žažine najkritičniji na cijelom potezu između Siska i Velike Gorice. tu bi baš dobro došla nekakva spojna cesta.
Slažem se, ali tu je pitanje Odre.. jer ako će cesta zaobilaziti pristupna sela, onda grabimo prema poplavnom području, a s druge strane je trasa autoceste.

Umjesto spojne ceste ja bih gradio podvožnjak u Stupnom, jer vlakovi zatvaraju tamo promet svako malo.. i ode 10 minuta..

· Registered
3,135 Posts
Neki dan sam prešao preko nadvožnjaka nad A11 između Velike Mlake i Lomnice. Cesta je ofarbana (horizontala signalizacija), neki dan su testirali rasvjetu na čvoru Odra i samo se čeka se čeka još dovršenje nadvožnjaka kod Ranžirnog

• Like
Reactions: zezi
2681 - 2700 of 3903 Posts