SkyscraperCity banner

761 - 776 of 776 Posts

·
Registered
7,168 Posts
Nie mam pojęcia, jest to dość prawdopodobne. Rozumiem, że to się powtarza mimo wielu prób? W każdym razie będzie mi bardzo trudno poradzić cokolwiek poza zainstalowaniem wszystkich dostępnych service packów dla tego systemu. Może pomoże…

·
Registered
7,168 Posts
Wygląda na to, że trzeba by się cofnąć do bardzo starych wersji NW.js. Nie mówię, że jest to dla mnie absolutnie niewyobrażalne, ale zupełnie się do tego nie palę. Przejście na starszą wersję to zwykle nietrywialna sprawa, a ja mam bardzo ograniczone możliwości testowania. Kto wie, może wtedy dla odmiany przestałoby dobrze działać na nowszych systemach. Prędzej spróbuję dostosować starego Fotorelacjonusza do nowego forum, ale do tego też się na razie nie przymierzam. Póki co, cóż… tyle dobrego, że nowe forum nie wymaga 30 sekund odstępu między postami.

·
Użytkownik chory na głowe
4,857 Posts
Powiedzcie mi proszę, da się korzystać z fotorelacjusza przy wrzuconych własnoręcznie zdjęciach na imgura? Mnie na przykład po próbie zalogowania na moje konto wyskoczyło to:
87012

·
Registered
7,168 Posts
W jakim sensie? Fotorelacjonusz (nowy na pewno, o ile mi wiadomo stary też) nie ma możliwości importowania zdjęć wrzuconych na Imgura czy inne serwisy. Dajesz zdjęcia z dysku, a on sam je wgrywa. Inaczej nie umie.

Stary Fotorelacjonusz potrafi wrzucić zdjęcia na konto konkretnego użytkownika (ale potem musisz posty sam przekleić do forum, bo nie działa z tym nowym), nowy Fotorelacjonusz na razie wrzuca tylko anonimowo.

·
Registered
1,646 Posts
W moim przypadku najnowsza wersja FR nie wysyła linków do zdjęć (nie łączy się z serwerem imgura?). Wkleja same numery do wątku (vide mój wątek "Cudze chwalicie, swego nie znacie").

·
Registered
7,168 Posts
Z tego co widzę — same tylko numery porządkowe. Postaram się na dniach zajrzeć. Może Imgur zastrajkował albo limit się wyczerpał? Ale napisz też jak tam z tym problemem, czy się coś poprawiło:

No to fajnie, że za kilka dni być może będzie to pracować stabilnie. Bo w tej chwili jedna relacja 5-zdjęciowa wgrywa się 1 minutę. A druga relacja 3-zdjęciowa z o wiele gorszymi zdjęciami (z telefonu) wrzucała się dobre 10 min (nic więcej na kompie nie robiłem). Tym samym to spora loteria.

·
Registered
5,527 Posts
Mi na razie działa poprawnie. Trzymam się limitu 50 zdjęć na godzinę. Brakuje bardzo strzałek do opisów do umieszczania na zdjęciach. Muszę więcej opisywać przed zdjęciem.

·
Registered
7,168 Posts
Wracając do zgłoszonego problemu — obrazki niby są, tylko że „http://undefined”. Czyli nie wgrały się na Imgura. Znany błąd: Fotorelacjonusz nie sprawdza, czy zdjęcie się wgrało.

·
Registered
7,168 Posts
Niestety, jest błąd po stronie Imgura, w związku z czym ten niepoprawnie podaje, ile jeszcze zdjęć można wgrać. Wysłałem im maila w tej sprawie. Jak naprawią, to też zaimplementuję coś w ten deseń.

·
Registered
1,646 Posts
@skejl, niestety, ale fotorelacje nadal potrafią mi wysyłać się długo, np. następuje jakaś przycinka przy drugim czy trzecim zdjęciu, choć wysyłam ich tylko 5.

Natomiast zdjęcia potrafią wysyłać się wybiórczo. Przy wysłaniu 10 zdjęć 5 się wyświetla, reszta nieprzesłana. Niestety muszę wrócić do starej wersji FR.

·
Registered
7,168 Posts
Wersja 4.4.2

O wersji:

– Bardzo drobne poprawki tłumaczeń.

Wciąż aktualne ograniczenia:

– Dostępne są polska i angielska wersja językowa. Z przyczyn technicznych brakuje niedużej części tłumaczeń, jestem tego świadomy, proszę mi tego nie zgłaszać.
– Nie ma też możliwości rysowania strzałek, załączania mapek itd.
– Wgrywanie fot tylko na Imgura (anonimowo).
– Brak eleganckiego instalatora dla Windowsa.

Do pobrania stąd: https://github.com/fotorelacjonusz/fotorelacjonusz-ng/releases/tag/v4.4.2

·
Registered
7,168 Posts
Wersja 4.4.3

O wersji:

– Instalator dla Windows.

Wciąż aktualne ograniczenia:

– Dostępne są polska i angielska wersja językowa. Z przyczyn technicznych brakuje niedużej części tłumaczeń, jestem tego świadomy, proszę mi tego nie zgłaszać.
– Nie ma też możliwości rysowania strzałek, załączania mapek itd.
– Wgrywanie fot tylko na Imgura (anonimowo).

Do pobrania stąd: https://github.com/fotorelacjonusz/fotorelacjonusz-ng/releases/tag/v4.4.3

·
Artix
94 Posts
@skejl, niestety, ale fotorelacje nadal potrafią mi wysyłać się długo, np. następuje jakaś przycinka przy drugim czy trzecim zdjęciu, choć wysyłam ich tylko 5.

Natomiast zdjęcia potrafią wysyłać się wybiórczo. Przy wysłaniu 10 zdjęć 5 się wyświetla, reszta nieprzesłana. Niestety muszę wrócić do starej wersji FR.
b brcyt.chęć7gdybyśccitrи

761 - 776 of 776 Posts