SkyscraperCity banner

21 - 40 of 4939 Posts

·
Registered
993 Posts
Solidne konstrukcje to Autosan akurat stawiać potrafi, tak więc nie ma co się o to bać. Poczciwe H9-ki jeżdżą latami po naszych szosach i radą sobie dziarsko. Jezeli przekują pewne doświadczenia na te modele - będziemy mieć na prawdę solidne pojazdy.

·
and we flew away
9,492 Posts
mi tam się ze starą Setrą kojarzy, ale dobrze że próbują.
Jeśli jakość będzie zadowalająca to mogą coś na rynku polskim powalczyć...
Dokładnie to chciałem napisać, ale nie znalazłem na necie jej zdjęcia i wymiękłem ;)

·
Registered
331 Posts

O to chodziło to zdjecie co tutaj pokazaliście Autosana wydaje mi sie lepsze wole szybe na cala dlugosc niz takie niewiadomo co,i jeszcze mało tam z tyłu miejsca...

·
Polonia Maior
528 Posts
O to chodziło to zdjecie co tutaj pokazaliście Autosana wydaje mi sie lepsze wole szybe na cala dlugosc niz takie niewiadomo co,i jeszcze mało tam z tyłu miejsca...
Nowy Autosan, to dopiero wizualka i nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy, ale nie wiem czy lepsza szparka, która udaje tylne okno i cały tył zawalony silnikiem, od rozwiązania zastosowanego w Solarisach.

·
Registered
993 Posts
MAN też poszedł w stylistykę Citaro.

A tak sobie też pomyślałem o wersji 10,5 m, zaprojektowałbym ją raczej nie na układ 2-2-0 (Podobny ma Sancity/Libero) a np jako układ 1-2-1, bardziej jak Salus. Bo rozumiem, że ten model ma docelowo Salusa zastąpić.

·
Eurotram
17,660 Posts
MAN też poszedł w stylistykę Citaro.

A tak sobie też pomyślałem o wersji 10,5 m, zaprojektowałbym ją raczej nie na układ 2-2-0 (Podobny ma Sancity/Libero) a np jako układ 1-2-1, bardziej jak Salus. Bo rozumiem, że ten model ma docelowo Salusa zastąpić.
Moe być ciężej drzwiami (silnik na podstawie wizualek nie będzie raczej w wieży,a ma to być full-niskacz;poza tym nie pamiętam Agory w wersji midi,więc ciężko powiedzieć).
Inna sprawa,że już Dana/Vecto była stylistycznie nieco wzorowana na MANie NL 2x3.A stylistyka Citaro jest też świetna.Nie powinno być źle,tylko obudowy świateł dać w kolorze nadwozia :)

·
Registered
310 Posts
wow! jestem pozytywnie zaskoczony. przód bez bajerów, ale właśnie takie mi się podobają. niestety tył podoba mi się o wiele mniej, zwłaszcza światła

·
Registered
38 Posts
RobuR, z tą wytrzymałością H-9 trochę przesadziłeś ;) Rdza wżera aż miło, sporo części marnej jakości i wytrzymałości, kłopoty z odpalaniem w zimie. Fakt, iż sporo tego jeździ po ulicach i każdy kowal naprawi sprawia- może się wydawać, że konstrukcja jest "niezniszczalna".

zdravim

·
Registered
38 Posts
Tak i trzeszczenie piórowego zawieszenia z byle powodu ;) Ale i tak najbardziej podoba mi się dźwięk pracującego silnika z turbinką...

zdravim

21 - 40 of 4939 Posts