SkyscraperCity Forum banner

Avondje in de Rotterdamse haven aan de Nieuwe Waterweg

2016 Views 5 Replies 5 Participants Last post by  BigCrunch
Met dit heerlijke weer was het perfect om even op de landtong te zitten bij de Nieuwe Waterweg en van alles voor bij te zien komen. Dit is wat Rotterdam groot heeft gemaakt en groot houdt.

(klikbaar voor grote versie)







1 - 6 of 6 Posts
Die laatste foto is mooi zeg :)
Mooi plekje die landtong. Zeer fraaie foto`s. Ik kom er ook wel eens, en vaak nog `s avonds ook. Lekkere rustgevende sfeer.
Ben gisteravond nog even terug geweest om wat minder gelukte foto's nog eens te proberen. Zodra ik ze allemaal bekeken en geupload heb zal ik ze ook even plaatsen, ging voornamelijk om foto's in het donker echt.

Alvast een voorbeeldje van een windmolen:

Mooi. Als je weet waar je kunt komen, dan kun je prachtige dingen doen in de haven.
Dan kan ik je adviseren de Port of Rotterdam/ANWB Havenroute te rijden. Moet je éénmaal in je leven gedaan hebben. Weer eens wat anders dan al die bos-, duin- en dijkroutes. Tjonge, wat een groot gebied zeg! Hier de skyline van Maassluis:


(08051301)
1 - 6 of 6 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top