SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1213 Posts

·
Registered
4 Posts
Discussion Starter #1
Witam!
Jestem pod wielkim wrazeniem tego forum i portalu autostrady.com. Chcialbym brac udzial w jego redagowaniu, niestety obecnie nie mieszkam w Polsce i dlatego moge prezentowac materialy z poludniowej czesci Europy Srodkowej.
Ostatnio jadac ze slowenskiego Mariboru do Grazu, w ktorym mieszkam zrobilem fotorelacje z trasy.
Trasa ta jest bardzo popularna wsrod Polakow podrozojacych do Chorwacji.
Chcialbym umiescic na forum moje zdjecia.
Pytanie tylko, czy ktokolwiek jest tym zainteresowany, a takze, w jaki sposob moge otrzymac zgode na umieszczanie zalacznikow w postaci plikow graficznych.
Pozdrowienia dla wszystkich Autostradowiczow, a takze Autobahnfahrer'ow.
Ilhan_dogan

·
ZdzisławDyrman-zasadniczo
4,739 Posts
oczywiscie.ze sa zainteresowani! Wrzucaj co tam masz-zadnej zgody nie trzeba (chyba)

·
Virtute Fideque
523 Posts
ilhan_dogan said:
Witam!
Jestem pod wielkim wrazeniem tego forum i portalu autostrady.com. Chcialbym brac udzial w jego redagowaniu, niestety obecnie nie mieszkam w Polsce i dlatego moge prezentowac materialy z poludniowej czesci Europy Srodkowej.
Ostatnio jadac ze slowenskiego Mariboru do Grazu, w ktorym mieszkam zrobilem fotorelacje z trasy.
Trasa ta jest bardzo popularna wsrod Polakow podrozojacych do Chorwacji.
Chcialbym umiescic na forum moje zdjecia.
Pytanie tylko, czy ktokolwiek jest tym zainteresowany, a takze, w jaki sposob moge otrzymac zgode na umieszczanie zalacznikow w postaci plikow graficznych.
Pozdrowienia dla wszystkich Autostradowiczow, a takze Autobahnfahrer'ow.
Ilhan_dogan
Naturalnie jak najbardziej sa zainteresowani. Jest na tym forum wiele osob z zza granicy na roznych kontynentach i kazdy czasem cos wrzuca. Nie musisz miec zgody na umieszczanie plikow graficznych, po prostu zamiesc link do zdjecia ktore chcesz umiescic w swoim poscie, (kliknij ten obrazek w pasku zadan na gorze i wpisz adres internetowy).

P.S. Jesli juz chcesz pozdrowic miedzynarodowo, to do Autobanfahrer'ow musisz dodac jeszcze Interstate drivers (albo Motorway drivers w UK), ewentualnie jeszcze los conductores de las carreteras :) ale wystarczy autostradowiczow. ;)

·
Registered
1,239 Posts
Witamy bardzo serdecznie!:)

Wszelkie fotorelacje, a szczegolnie te z tras, z ktorych fotorelacji jeszcze nie bylo sa BARDZO MILE WIDZIANE, a wiec bez "krepacji";)

pozdrawiam!:)

·
Registered
917 Posts
No nie widze tych zdjec. A co do autostrady miedzy granica austriacka a Mariborem to nie wiem, czy to nie jedna z najdrozszych autostrad w Europie. Za 15 km okolo 1 Euro. Przy tym nasza A4 to calkiem niezle wychodzi.

·
niezależny człowiek
1,680 Posts
Witam i czekam na Foty zwłaszcza ze Słowenii, gdzie mają ładne autostrady i niestety drogie, co DJP zauważył (dodam tylko, że A2 wychodzi nawet taniej :eek )

·
Registered
14 Posts
Wtam po raz pierwszy.
Korzystając z wątku spróbuję wrzucić kilka fotek z chorwackiej autostrady A1 na odcinku Bosiljevo 2- tunel Sv. Rok. Gwoli ściśłości odcinek ten w większej części oddano do użytku w ubr. Do końca czerwca 2005 r. ukończone będą : tunel Mala Kapela (ok. 5900 m) i odcinek w okolicach Sibenika.

PZDR

·
Registered
אני חושב משמע אני קיים
3,475 Posts
Gdyby u nas budowali w takim tempie i w takich warunkach gdzie są same góry, to bym nie miał nic przeciwko aby zapłacić, bo nie dość ,ze trasa jest położona w pieknym malowniczym krajobrazie, to konfort jazdy też jest na 6 +

·
Registered
1,239 Posts
Jakie parametry ma ta chorwacka A1? Czy mi sie wydaje, czy prawy pas jest jakis waski? Zreszta wszystkie sa chyba wezsze niz 3,75 m, prawda? A moze to tylko takie wrazenie te zdjecia robia..

pozdr

·
Registered
אני חושב משמע אני קיים
3,475 Posts
To jest tylko takie złudzenie, oni poprostu malują znacznie grubsze i dłuższe linie na jezdni, dlatego optycznie wydaje się być węższa :)

·
Registered
14 Posts
1 - 20 of 1213 Posts