SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 224 Posts

· Registered
14,175 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Ez évben volt egy kisebb balhé a bannerekről(a kis csík fent,az oldal tetején,rendszerint egy-egy várost ábrázol),mely után Jan úgy döntött,hogy amíg nincsenek rendes szabályai a bannerek ajánlásának,"kérésének",addig nincsen banner kérés(pontosabban nem lehet kérni,hogy egy-egy,felhasználók által kért város legyen ott). Nos,ez a korlátozás ma véget ért,mától lehet újra kérni. Ennek a következő a módja:

A kép paraméterei:
-minőségi kép legyen
-ellenőrizzétek az archívumban,hogy az ország/város hányszor volt az évben(ez esetünkben várostól függetlenül szerintem 2-3 lehet reálisan,az ország méretéből adódóan)
-719*123 pixel kell,hogy legyen a mérete,72 dpi-s
-nem lehet rajta szöveg,zászló,logo,vagy bármi más a városon kívül
-a kreativitás megengedett,de szimplán egymás mellé rakott képek nem megfelelőek
-ha a kép egy bizonyos dátumhoz kötődik,előre egy héttel jelezzétek ezt. Időpont foglalás nincs többé(tehát hogy ma azt mondjuk,hogy nekünk aug 20 kell).

A képhez mellékelni kell a következőket:
-a kép forrásának a neve
-a forrás linkje(xy.hu nem elég,pontos link kell,de nem a kép linkje!)
-mit látunk a képen

Ez a téma arra szolgál,hogy ide rakjátok azokat a képeket,amik szerintetek megfelelnek a kritériumoknak. Ne küldjétek Jan-nak,vagy bárkinek a képeket,a kiválasztott képeket majd én küldöm tovább neki.

· Registered
2,505 Posts
Banner Szegedről

Ez évben volt egy kisebb balhé a bannerekről(a kis csík fent,az oldal tetején,rendszerint egy-egy várost ábrázol),mely után Jan úgy döntött,hogy amíg nincsenek rendes szabályai a bannerek ajánlásának,"kérésének",addig nincsen banner kérés(pontosabban nem lehet kérni,hogy egy-egy,felhasználók által kért város legyen ott). Nos,ez a korlátozás ma véget ért,mától lehet újra kérni. Ennek a következő a módja:

A kép paraméterei:
-minőségi kép legyen
-ellenőrizzétek az archívumban,hogy az ország/város hányszor volt az évben(ez esetünkben várostól függetlenül szerintem 2-3 lehet reálisan,az ország méretéből adódóan)
-719*123 pixel kell,hogy legyen a mérete,72 dpi-s
-nem lehet rajta szöveg,zászló,logo,vagy bármi más a városon kívül
-a kreativitás megengedett,de szimplán egymás mellé rakott képek nem megfelelőek
-ha a kép egy bizonyos dátumhoz kötődik,előre egy héttel jelezzétek ezt. Időpont foglalás nincs többé(tehát hogy ma azt mondjuk,hogy nekünk aug 20 kell).

A képhez mellékelni kell a következőket:
-a kép forrásának a neve
-a forrás linkje(xy.hu nem elég,pontos link kell,de nem a kép linkje!)
-mit látunk a képen

Ez a téma arra szolgál,hogy ide rakjátok azokat a képeket,amik szerintetek megfelelnek a kritériumoknak. Ne küldjétek Jan-nak,vagy bárkinek a képeket,a kiválasztott képeket majd én küldöm tovább neki.
Íme egy képet küldök bannernek kis országunkból, Szegedről:

· Registered
2,505 Posts
Rendben,beajánlottam.
Köszönöm!
Hogy működik a bannerbe kerülés?
Ki választ, mik közül, mi az esélye, hogy felkerül? Felkerül-e egyáltalán? Ha igen, akkor megtudjuk-e, hogy mikor, és ha nem, akkor tudomásunkra hozzák-e?

· Registered
2,505 Posts
Nagyon jó kép tony64! Kicsit sötét a bal fele, de meg lehet próbálni RawLee! Hajrá!
Köszi, igen, a bal oldalon fák vannak, amik kontrasztosan sötétek a jobb oldalhoz képest sajnos...

· Registered
14,175 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Köszönöm!
Hogy működik a bannerbe kerülés?
Ki választ, mik közül, mi az esélye, hogy felkerül? Felkerül-e egyáltalán? Ha igen, akkor megtudjuk-e, hogy mikor, és ha nem, akkor tudomásunkra hozzák-e?
Ha jól értem,majd felkerül amikor felkerül. Van egy ehhez nagyon hasonó thread,ahová be kell postolnom. A Segesvári kép nov 20-án lett bemutatva Cosmin által,ha az volt most,akkor szerintem kb 1-2 hét,mire ez jöhet.

· Registered
2,505 Posts
Ha jól értem,majd felkerül amikor felkerül. Van egy ehhez nagyon hasonó thread,ahová be kell postolnom. A Segesvári kép nov 20-án lett bemutatva Cosmin által,ha az volt most,akkor szerintem kb 1-2 hét,mire ez jöhet.
Okay, köszi!
Az a thread nyílvános? Mi a cím/link?

1 - 20 of 224 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.