SkyscraperCity Forum banner
181 - 200 of 224 Posts

· Registered
14,175 Posts
Discussion Starter · #191 ·
Föl lett állítva egy téma a bannereknek a mod szekcióban még egy millió éve, de nekem úgy tűnik, vagy figyelembe veszi a mindenható sysadmin, vagy nem. Volt, akiknek kikerült a bannerje, másoknak meg nem.

· Moderator
17,338 Posts
^^ Egy napig akár örülhetnénk is.

· Registered
1,579 Posts

http://xl.skyscrapercity.com/?page=banner

Kínomban jót nevettem a kommenteken, de igazából elég rossz színt vetít Budapestre hogy keverik Bukarestel.. Eléggé nem egy színvonal a két város.

[89] Keepon on May 14, 2012 07:47:54
Budapest looks weird in this pic.

[62] purty_trash on May 14, 2012 01:46:25
Budapest Ahoy! ;) 5/5

[37] Mexicano21 on May 13, 2012 21:23:10
Good evening, Budapest!

Hasonlóan vicces volt a Bilbao-drukkerek látogatása is, de komolyan döbbenet hogy 400! ember közül senki nem tudta hogy Hungary meg Romania a repülőtéren azért nem ugyan az: http://sportgeza.hu/futball/2012/05...apestre_bukarest_helyett_el-donton_szurkolni/ (ja bocs,ezt most látom hogy kacsa.)

· whatever
2,288 Posts
Amikor az új Budapest zászlót csináltatta Tarlós, a legfőbb indoka az volt, hogy a mostani hasonlít a román zászlóra. Talán Budapestet is átlehetne nevezni, mert túlságosan hasonlít a román főváros nevére.

· Registered
1,579 Posts
Amikor az új Budapest zászlót csináltatta Tarlós, a legfőbb indoka az volt, hogy a mostani hasonlít a román zászlóra. Talán Budapestet is átlehetne nevezni, mert túlságosan hasonlít a román főváros nevére.
Nem is rossz ötlet. Szerintem legyen az új neve: Főváros. Sokkal egyszerűbb megjegyezni így a vidékieknek is. :lol:

· Moderator
17,338 Posts
^^ Vagy Széchenyi eredeti javaslata szerint felvehetné a Honderű nevet. Eben az esetben a Honi Várból nyílna szép kilátás Derűre :lol: . Akik pedig itt laknak, vidáman énekelnék esténként: "honderűi gyerök vagyok, Honderűbe' születtem..."

181 - 200 of 224 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.