SkyscraperCity Forum banner

Bannerek Magyarországról

99095 Views 223 Replies 39 Participants Last post by  telekinagy
Ez évben volt egy kisebb balhé a bannerekről(a kis csík fent,az oldal tetején,rendszerint egy-egy várost ábrázol),mely után Jan úgy döntött,hogy amíg nincsenek rendes szabályai a bannerek ajánlásának,"kérésének",addig nincsen banner kérés(pontosabban nem lehet kérni,hogy egy-egy,felhasználók által kért város legyen ott). Nos,ez a korlátozás ma véget ért,mától lehet újra kérni. Ennek a következő a módja:

A kép paraméterei:
-minőségi kép legyen
-ellenőrizzétek az archívumban,hogy az ország/város hányszor volt az évben(ez esetünkben várostól függetlenül szerintem 2-3 lehet reálisan,az ország méretéből adódóan)
-719*123 pixel kell,hogy legyen a mérete,72 dpi-s
-nem lehet rajta szöveg,zászló,logo,vagy bármi más a városon kívül
-a kreativitás megengedett,de szimplán egymás mellé rakott képek nem megfelelőek
-ha a kép egy bizonyos dátumhoz kötődik,előre egy héttel jelezzétek ezt. Időpont foglalás nincs többé(tehát hogy ma azt mondjuk,hogy nekünk aug 20 kell).

A képhez mellékelni kell a következőket:
-a kép forrásának a neve
-a forrás linkje(xy.hu nem elég,pontos link kell,de nem a kép linkje!)
-mit látunk a képen

Ez a téma arra szolgál,hogy ide rakjátok azokat a képeket,amik szerintetek megfelelnek a kritériumoknak. Ne küldjétek Jan-nak,vagy bárkinek a képeket,a kiválasztott képeket majd én küldöm tovább neki.
221 - 224 of 224 Posts
Most néztem végig a TOP100-at. Jó lenne egy bannert beküldeni és ismét az első 10-be bekerülni.
  • Like
Reactions: HunDeX
Mai banner....:) A TOP 100-as listát toronymagasan vezeti....:)

Ezt honnan szerezték? Nem valami jók a színek.
  • Like
Reactions: Vikusz
221 - 224 of 224 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.