SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 1040 Posts

·
Registered
285 Posts
podla mna je to normalne ,ze tento thread zalozil... aj ine mesta maju podobne typy vlaken clenene po 1000 prispevkoch (nie len BA a KE,ale aj taky londyn ,ci kyjev)... nie je to zalezitost toho, ci sa bystricania dohodnu, ale organizacie fora...

a pokial ide o to,ze v uvode su hist. fotky... mohol tam dat aktualnu vystavbu,ale nemusel... ved na to mate uz sticky thread:)

·
Registered
621 Posts
^^ presne taq. treba sa pridrzat toho co uz tu bolo pred tym ako sme sem prisli (na toto forum myslim). ked sa ine thready zatvaraju po 1000cke prispevkov, preco by prave BB mala byt ina? a s tym ze to by sa mali BBystricania dohodnut, ze ako dalej to dufam nebolo myslene vazne..

·
:)
975 Posts
Discussion Starter #5
no kedze sa to kvoli mne kvazi zacalo tak sa vyjadrim aj ja :) kazdi sme slobodny clovek a mame pravo konat ako sa rozhodneme, nemyslim si ze som spravil nieco zle a tiez si nemyslim ze nieco konzultovat s bystricanmi, kvoli takejto banalite je na mieste..ak sa vam nepaci tak sem nepiste, nerozculujte sa a prispievajte si do stareho threadu :) ako tu ludia pisali pravidla su tu dane a mali by sa dodrziavat, ak si niekto mysli ze si bb presadi pokracovanie aj po 1000 prispevkoch pre mna to nebude problem tam prispievat... :) to bolo asi tak vsetko, k tejto teme sa uz vyjadrovat nebudem :)

·
ab.us.er
1,983 Posts
Čo Ti poviem?

Nemal si otvárať tento nový thread bez konzultácie s Bystričanmi! Ty nenesieš hlavnú záťaž v prispievaní a informovaní! Pozri si štatistiku príspevkov. Teší ma, že máš záujem o výstavbu v Banskej Bystrici, ale jednoducho si nemal morálne právo toto tu začať... a ešte takto - historické fotografie patria do treadu Your City / Banská Bystrica... a ospravedlňovať sa, že "sorry"...
Keď si to chcel začať, tak si si mal dať aspoň námahu v prvom threade poskytnúť prehľad prebiehajúcich projektov. Mysím, že Bystričania, ktorí sem prispievajú sa snažia byť vecní a organizovaní, tak takýto post nie je dobrý začiatok... Ak chceš otvárať nové tready, tak ich otvor o projektoch vo Zvolene... prebieha tam stavebný boom a my to radi budeme sledovať!

Aj keď som bol osobný, myslím, že ešte viac som bol vecný! Prosím Ťa, aby si ma neobviňoval z rivality - v Banskej Bystrici je toľko zaujímavých projektov, že si môžem otvoriť hneď niekoľko threadov. Ide mi len o to, aby sa dobrá úroveň banskobystrických threadov na SkyscraperCity fóre udržala a napredovala!
...klidek :)

tusim je problem v tom, ze Bystricanom zalozil novy thread Zvolencan :D

ale stavaju sa aj horsie veci...napriklad si predstavte, ze by kosicky thread zalozil Bratislavcan :lol:

:jk: :jk: :jk:

Bystricania to teraz mozu vratit Zvolencanom tym, ze zalozia thready pre vsetky velke zvolenske projekty...

a uplne dokonalou pomstou by bolo, keby Bystricania chodili kazdy tyzden do Zvolena fotit ich stavby!

prosim prosim pomstite sa im...a my ostani sa budeme tesit z updatov :)

ale teraz vazne: tu neexistuje cosi ako moralne pravo na zalozenie threadu...

nezakladaju sa tu predsa mesta, univerzity ani vesmirne kolonie :)

...takisto plati, ze zalozenie threadov netreba s nikym konzultovat...prinajhorsom sa thread, ktory je mimo zaberu SSC zmaze...

ps: prehlad banskobystrickych projektov uz je vo Full Summary...dokonca je sticky [snad mi Zvolencania odpustia :)]

pps: a ted sa vsetci hromadne zamyslite nad tym co ste tu pol dna riesili a na co som bol nuteny reagovat.

RIDICULOUS :eek:hno:

·
Registered
2,142 Posts
Tomu, čo tu predviedli sa asi hovorí "priama demokracia", na slovenský spôsob..:bash:
Ale neva, O.K., ide sa ďalej, dokážeme sa predsa povzniesť nad všeličo.., tak aj nad toto..

Ad carbonkid: Človek nemá odkiaľ vedieť (nikto múdry z neba nespadol), aké slovenské špecifiká ste si vytvorili, keby to bolo v nejakom FAQ, tak nepoviem ani slovo, ale ak to tu spravuješ, či už ako admin alebo moderátor,tak si mohol včasným vstupom(zásahom) do diania zabrániť tým šumom a čiastočne aj nevhodným invektívam, ktoré tu zbytočne nastali. Keby nás bol niekto namiesto toho poučovania informoval aké zvyky sú v slovenskej sekcii zaužívané, tak sme si mnohí mohli ušetriť spústu "kdejakých slaboduchých a ironických poznámok", že..? Ty si to info nakoniec spravil až teraz, no a je "vymalováno"..
Takže, zlé pryč a Pán Bůh s námi, chovajme sa zase ako dospelí a venujme sa danej problematike výstavby našich miest. :)

·
Registered
1,308 Posts
Boze ludia, co tu riesite hluposti...ved to je uplne jedno kto zalozi co hlavne, ze sa to tu hybe! Tusim aj ja som zalozil daky ten BA thread a este som ziadny ban nedostal takze pohoda ;)

·
Registered
621 Posts
aha, takze diskusia o locknuti threadu, ktory prekrocil hranicu je OT. no dobre no. aspon viem ze co je OT a co nie. dakujem za vysvetlenie.

inak viete na co som zvedavy? na nejake nocne foto s toho farebneho podsvietenia EBC.. hm?? nenajde sa nikto kto by tam vecer zasiel?? najlepsie je tesne pred zotmenim..digit. zrkadlovka..dlhy cas uzavierky.. co??

·
Registered
111 Posts
Dneska bolo tých príspevkov,habadej.Toľko nebolo hádam za celý víkend. Boh vie či aj na iných Projects and Construction Updates majú pri konci také problémy. :lol:

·
Registered
2,142 Posts
...klidek :)

tusim je problem v tom, ze Bystricanom zalozil novy thread Zvolencan :D

ale stavaju sa aj horsie veci...napriklad si predstavte, ze by kosicky thread zalozil Bratislavcan :lol:
Ale to sú predsa "malicherné kraviny", že či založil nové vlákno ten, či onen..:lol: Ale keď sme už pri spomínanom "junákovi" zo Zvolena, tak namiesto arogantného poučovania a dávania lekcií bystričanom aby sem neprispievali keď sa im tu nepáči (a pod.), viď:

attilio said:
no kedze sa to kvoli mne kvazi zacalo tak sa vyjadrim aj ja kazdi sme slobodny clovek a mame pravo konat ako sa rozhodneme, nemyslim si ze som spravil nieco zle a tiez si nemyslim ze nieco konzultovat s bystricanmi, kvoli takejto banalite je na mieste..ak sa vam nepaci tak sem nepiste, nerozculujte sa a prispievajte si do stareho threadu ...
...by radšej mohol dodržiavt aspoň elementárne základy slušnosti a určité normy ohľadne copyrightu cudzích fotosnímkov, tak napr. túto snímku prebral zo stránky imhd.sk/bb, uvedený odkaz jasne dokazuje v koho archíve sa uvedená historická snímka nachádza, alebo žeby mal presne "takú istú" aj s mnou dodatočne vyretušovaným nápisom "Pánsky diel" a šípkou v hornej časti..? :nuts: :uh: No, to sa mi nechce veriť, toľko "originálov" v obehu..?:eek:hno: To, že vyrezal zo spodnej časti imhd.sk ešte neznamená, že tam neostal vodoznak loga imhd, tak hlúpi zas až nie sme, že..?:eek:hno: No a keďže mi nie je známe, žeby si odo mňa alebo admina imhd bol niekedy ziadal nejaký súhlas, tak namiesto držkovania na bystričanov by mal radšej vedieť čo sa patrí, a čo nie..:nono:
Tak len toľko, keď už máme byť objektívni. Samozrejme, že tá snímka tam už může zostať, nebazírujem na takých malichernostiach, nebol by som to ani spomenul a prehliadol by som to, len ma jeho arogantný príspevok prinútil napísať, že treba začať najprv u seba zametaním pred svojim prahom.

carbonkid said:
pps: a ted sa vsetci hromadne zamyslite nad tym co ste tu pol dna riesili a na co som bol nuteny reagovat.
Už som sa nad tým všetkým zamyslel a aj napísal, že si s takýmto riešením mohol prísť už dávno a nemuseli sa tu stupňovať zbytočne emócie a pod.:lol:

·
ab.us.er
1,983 Posts
Ad carbonkid: Človek nemá odkiaľ vedieť (nikto múdry z neba nespadol), aké slovenské špecifiká ste si vytvorili, keby to bolo v nejakom FAQ, tak nepoviem ani slovo, ale ak to tu spravuješ, či už ako admin alebo moderátor,tak si mohol včasným vstupom(zásahom) do diania zabrániť tým šumom a čiastočne aj nevhodným invektívam, ktoré tu zbytočne nastali. Keby nás bol niekto namiesto toho poučovania informoval aké zvyky sú v slovenskej sekcii zaužívané, tak sme si mnohí mohli ušetriť spústu "kdejakých slaboduchých a ironických poznámok", že..? Ty si to info nakoniec spravil až teraz, no a je "vymalováno"..
..FAQ + zakladne pravidla + navody na upload fotiek atd su v priprave ;)

...nesledujem to tu 24 hodin denne, takze niekedy ta reakcia pride o par hodin neskor...a niekedy tych par hodin staci na to, aby sa tu pochytili Zvolencania a Bystricania :)

Už som sa nad tým všetkým zamyslel a aj napísal, že si s takýmto riešením mohol prísť už dávno a nemuseli sa tu stupňovať zbytočne emócie a pod.:lol:
...no hej mohol...od idealneho stavu sme daleko...a vzdy je co zlepsovat...

takze ak mate este nejake napady ako to tu zlepsit tak kludne piste :)

...este k tym fotkam...pisal som to uz x-krat:

ak sem davate ine fotky ako svoje vlastne tak uvedte prosim Vas zdroj!

vdaka

·
Registered
2,896 Posts
mam napad...co keby sa vymazalo poslednych par komentov :lol::lol: sami bullshit s prepacenim..
uz sme ukratili bystricanov o nejakych 10 komentov (mozno im to bude chybat potom :lol:)..
tak ak sa to da vymazat tak mazte...predsa je to thread o BB a nie o dohadovani ci hej alebo ano...

·
Registered
2,142 Posts
mam napad...co keby sa vymazalo poslednych par komentov :lol::lol: sami bullshit s prepacenim..
uz sme ukratili bystricanov o nejakych 10 komentov (mozno im to bude chybat potom :lol:)..
tak ak sa to da vymazat tak mazte...predsa je to thread o BB a nie o dohadovani ci hej alebo ano...
Ó, aká "dojemná starostlivosť" nebystričanov o bystrický thread, starajte sa láskavo o svoje.. :yes:
Nič netreba mazať :eek:hno:, aspoň to tu zostane mementom a poučením pre potenciálnych nováčikov ako to tu chodí a ako sa tu majú správať. :bash:
A treba už dať tomu konečne pokoj a nie sa v tom neustále hrabať navrhovaním absurdných nápadov a pod.

Čiže, johnnyy, máš niečo vecné do bystrickej diskusie o výstavbe v našom meste..?? :cheers:
Ak nie, tak nám to tu prestaň spamovať podobnými nezmyslami! :spam1: :nono:

·
AA
3,605 Posts
Ó, aká "dojemná starostlivosť" nebystričanov o bystrický thread, starajte sa láskavo o svoje.. :yes:
Nič netreba mazať :eek:hno:, aspoň to tu zostane mementom a poučením pre potenciálnych nováčikov ako to tu chodí a ako sa tu majú správať. :bash:
A treba už dať tomu konečne pokoj a nie sa v tom neustále hrabať navrhovaním absurdných nápadov a pod.

Čiže, johnnyy, máš niečo vecné do bystrickej diskusie o výstavbe v našom meste..?? :cheers:
popojedem :)

·
Registered
2,896 Posts

:lol::lol::lol: dovol.. nejako ziarlis abo co?? kukni:
takze ak mate este nejake napady ako to tu zlepsit tak kludne piste :)
este nieco?? :lol::lol:

·
Registered
468 Posts
Banska Bystrica nezaprie svoju bojovu tradicu:

Sorry za offtopic, ale neodolal som.
P.S. Zuzana, chlapi sa nezvyknu hadat kto ma vacsieho, lebo by potom museli s pravdou von. Najvacsie hadky su o tom, co sa neda dokazat alebo preverit.

1 - 20 of 1040 Posts
Status
Not open for further replies.