SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 1019 Posts

·
PortalIQue
423 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Sem davat prispevky tykajuce sa BB, prvy je od: Marek.kvackaj (sorry, cross-quote mi neslo)

new general city plan:

2005 doplnok k územnému plánu Centrálnej mestskej zóny v rokoch 2005-2012(8 ha)
--- edited by Nido ---
V roku 2008 sa plánuje začiatok výstavby Hotela Europa so 4 hviezdičkami a kapacitou 250 lôžok, vrátane wellness.
V roku 2008 sa plánuje začiatok výstavby Výstavno-kongresového centra “Bystrica“.
V roku 2010 sa plánuje začiatok výstavby “Multifunkčnej športovej haly” VAV ARENA pre 8.000 divákov.

more info in Slovak & English here:
http://www.421webservices.sk/files/File/dokumenty/vav_katalog_II.pdf

VAV Invest by mal zrejme porobit nejake aktualizacie na stranke, lebo podla nej sa uz aj EUROPA SC Zvolen a aj Liptovsky Mikulas mali stavat od roku 2006
---

pictures from Europa Shopping Center

Bakossova project 227 flats + clic for more

• start april 07
  • finish autum 08

price = 38 000 to 45 000 m2 SKK with VAT.
parking place inside = 416 500 Skk

others Big project in Banska Bystrica

Grafobal Group 360 flats + click for more

Antea City 400 flats + click for more

·
Registered
4,905 Posts

new general city plan:

2005 doplnok k územnému plánu Centrálnej mestskej zóny v rokoch 2005-2012(8 ha)
--- edited by Nido ---
V roku 2008 sa plánuje začiatok výstavby Hotela Europa so 4 hviezdičkami a kapacitou 250 lôžok, vrátane wellness.
V roku 2008 sa plánuje začiatok výstavby Výstavno-kongresového centra “Bystrica“.
V roku 2010 sa plánuje začiatok výstavby “Multifunkčnej športovej haly” VAV ARENA pre 8.000 divákov.
Naozaj zaujimave... Hlavne v suvislosti s tym, ze vsade citam ako je BB mimo diania, takpovediac dierou slovenska.

·
Registered
68 Posts
chysta sa aj vystavba v jednej obci medzi BB a ZV, cca 60 modernych rodinnych domov + obcianska vybavenost... obrazky budu neskor...

·
Registered
1,308 Posts
No BB cez prazdniny poriadne vyrastla...Inak co ma byt v tej budove na konci Dolnej? Velmi pekna...mnam

·
urban voyer
1,938 Posts
BYTY NA PRSIANSKEJ TERASE

Riaditeľ Letterstone Slovakia Ivan Zatloukal pre TRENDreality.sk hovorí aj o projekte spoločnosti v Banskej Bystrici. Firma na Pršianskej terase pripravuje 170 bytov v ôsmich domoch. Viac podrobností zatiaľ riaditeľ prezradiť nechcel.

·
Moderator
13,870 Posts

Riaditeľ Letterstone Slovakia Ivan Zatloukal pre TRENDreality.sk hovorí aj o projekte spoločnosti v Banskej Bystrici. Firma na Pršianskej terase pripravuje 170 bytov v ôsmich domoch. Viac podrobností zatiaľ riaditeľ prezradiť nechcel.
Páči sa mi to meno: Prsianska terasa.:lol:

·
Registered
1 Posts
Njn, aby som upresnil pre nebystricanov - ona je to original PrŠianska terasa ;) haluz je, ze ta alternativna asociacia ma nikdy nenapadla :)

1 - 20 of 1019 Posts
Status
Not open for further replies.