SkyscraperCity banner

1 - 18 of 18 Posts

·
on tour
154 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Długo się zastanawiałem czy zakładać kolejny wątek o Barcelonie i Madrycie. Myślałem żeby może skupić sie tylko na miejscach które odwiedziłem podczas mojego pobytu takich jak Montserrat, Lloret De Mar i Toledo. W końcu uznałem jednak że dobrego nigdy za wiele :D I oto efekt :D

Co do Barcelony, to jak na wielu z was, tak i na mnie zrobiła super wrażenie. Plaża, elegancka architektura, urocza starówka zwana Dzielnicą Gotycką, mnóstwo atrakcji, które sprawiły że nie nudziliśmy się nawet jeden dzień. Miasto bardzo czyste, turystyczne, wakacyjne, duzo by opisywać... Wiele już zostało powiedziane w innych wątkach, nie ma sensu sie powtarzać, więc niech przemówią zdjęcia :D :

Na początek ogólny widok na miasto z kolejki linowej łączącej plażę z górą Montjuic:

·
No more half measures
4,435 Posts
Dajesz, dajesz. Chcę więcej Barcelony, choćby miał nią już wymiotować:D Kurde, w sumie rok temu równo byłem w BCN i jeszcze swoich fotek na forum nie wrzuciłem;)

·
Registered
669 Posts
Ja się wybieram do Barcelony już jakiś rok, a jeszcze nigdy nie byłem. :eek:hno:
Może mi się w końcu uda tam zawitać.
Tak w ogóle, będę bardzo uważnie śledzić wątek. :cheers:

1 - 18 of 18 Posts