SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
981 - 1000 of 1003 Posts

·
Bardejov Slovakia
1,269 Posts
Ešte na pripomenutie s optimistickými vyhliadkami:

·
Registered
6 Posts
zdravim presiel som nejake stranky dozadu ale o velmi ste tu o kasarnach nehovorili a mna by to velmi zaujimalo co by tam malo byt ?? niekto hovori tesco niekto park ... z tesca by som nebol nadseny

·
Bardejov Slovakia
1,269 Posts
Kým napadne prvý sneh, stihne sa toho naozaj dosť

foto:zdroj:dp

·
Registered
1,468 Posts
len tie reklamy po stlpoch su cista katastrofa :eek:hno:

·
Dirty design
38 Posts
Marmed, tak to mas určite pravdu...nejde len o STABO..ale aj dalsie reklamné plochy, ktorých je v BJ a na celom Slovensku neúrekom.Kam sa pozrieš tam je reklama..podla mna by to mohli nejako zredukovať. Špatí to ! :puke:

·
Registered
1,468 Posts
Staci si vziat priklad zo ZA, kde to pilili rad radom a popritom an dopravne znacky omylom :D

·
Mornar bez mora
8,012 Posts
^^ Žilinu by som zrovna za príklad nedával, je tam tej reklamy hrozne veľa aj keď je pravda že nové vedenie už proti nej aj trocha zakročilo, ale stále je tá ich aktivita minimálna.

Toto stále opakujem ale fakt keby na Slovensku sa rázne obmedzila reklama a stĺpy verejného osvetlenia by nevyzerali ako niekde na Ukrajine (tým mám na mysli rôzne divoké kombinácie farieb, decentne by to vyzeralo keby boli strieborné), tak by razom naše mesta vyzerali vyspelejšie.

Inak zatiaľ to vyzerá fajn, celkom radosť pozerať ako Bardejovské centrum opeknieva, snáď sa do toho vášho pekného mestečka už niekedy prídem pozrieť. :)

·
Bardejov Slovakia
1,269 Posts
X-centrum koniec novembra 2001

foto:dp

·
Registered
213 Posts
:D:D
-inač už by konečne mohli začať dávať nejaké sklo, stále len to steelwork, už to chce cladding !

·
Bardejov Slovakia
1,269 Posts
re:

:D:D
-inač už by konečne mohli začať dávať nejaké sklo, stále len to steelwork, už to chce cladding !
Zimné obdobie je na to jak stvorené. Ale pochybujem, že v nejakej blízkej dobe začnú s oplášťovaním.

·
Registered
213 Posts
Do stavieb sa zas tak nevyznám, tak neviem či to myslíš ironicky alebo fakt :D
sorry about that :D

981 - 1000 of 1003 Posts
Status
Not open for further replies.