SkyscraperCity Forum banner
1 - 2 of 2 Posts

· Registered
159 Posts
Çöp hastanenin mi ? Bir akrabamiz rahatsizlandi pandemi dönemi ve vefat etti KSK deyiz ne devlet hastanesi ne özel ne çiğli eğitim arastirmada yer yok doktor siyaset emekli asker o bu herkesi soktuk araya yer bulamadik. Sonunda genelevin yaninda apartmandan bozma bir özel hastanede yer bulduk. Gereksiz bir sürü adami devlette KPSS kazandi memur işçi boş gezen belediyeci diye besleyecegime bunu yapani beslemek daha mantikli. Itirazlar olacaktir hafta sonu tan 7 belediye çalışanı evimin önündeki 2 metrekare kilitli parke tadini değiştirdi. Bu hastanenin borcu biter devlete sokusturdugumuz bu tiplerin analarına danalarina yillarca bakarsın kulfet olur devlete masrafi bitmez.
Hem hastane bulamamaktan şikayetçisiniz hem de bu saçma projeyi destekliyosunuz. Karşıyaka Devlet Hastanesi yıkıldı ve yerine konteynerden bozma bi sağlık ocağı yapıldı. Karşıyaka'da nasıl özel hastane bulamadınız ayrıca abartmayın... MedicalPark var, Park Tıp Merkezi var, Altınyolda Medicana açıldı gitmeniz 20 dk sürmez. Bu dev hastane bitince Tepecik de kapatılacak. Tüm İzmir buraya akacak ve bu hastanenin sadece 1 girişi var. Sabah ve iş dönüşünde trafikten arabaların durduğu bir otobanın kenarındna yol vermişler. Buraya o trafikte ambulans nasıl girecek? Acil hastalar nasıl girecek? Ufak ve orta boyutlu hastaneler şehrin çeşitli bölgelerinde yapılsa çok daha iyi olurdu. Kaldı ki Çiğli'de hastane var geçen gün gittim kayıttaki kadın bana gülerek baktı randevu almanız lazım dedi en yakın randevu 2 ay sonrası ürolojide. Doktor yok. Mecburen gidip özelden muayene olup 200 Liramı verdim; sigorta olmasa 600 Lira gibi komik bir muayene ücreti çıkıyor. Harika sağlık sistemine harika hastaneler

1 - 2 of 2 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.