Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 545 Posts

·
Moderator
Joined
·
8,307 Posts
ahah bu başlığı görmemişim

Locationcenk636

Proje tam kent merkezi olmasada çok yakınında bulunuyor. Arsa Sun Plaza'nın arkalarında BP ile Kavuklar Plazanın arasında ankara asfaltının hemen yanındadır. Bir haftadır arazi üstündeki yapıları temizleme işi yapılıyor. Siteside aşağıdadır.
:cheers:
 

·
Moderator
Joined
·
8,307 Posts
Height:86.90m
Sales are already started and construction will start at the end of this month :banana: :banana: :banana: :banana:

Kavuklar'ın projesinde öncelikli satışlar başlamış, 20 civarında da satış olmuş. Ay sonu kazmayı vuruyorlar. Kendi projelerim haricinde ilk defa başka bir şirketin projesinin öncelikli duyurusunu bu sayfadan yapıyoruz! buyrunuz Gülçin'in kaleminden okuyunuz.
Kavuklar Tower , Ankara Caddesi üzerinde Kavuklar - Nissan Plaza yanında bulunan 6839 m2 lik arazi üzerine inşa edilmektedir. bina yükseliği 86.90 mt. zemin kat alışveriş merkezi , 1.kat food court , 2.ve 14. katlar ise plazada ofislerde çalışanların ihtiyaçlarına hizmet edecek fitness center , facility room , toplantı salonları , sauna gibi tasarımlar ile İzmir de bir ilk olacaktır. Ayrıca güvenlik , resepsiyon , otopark ,jenaratör , 5 asansör ve 1 acil durum asansörü , kuru temizleme , temizlik hizmetleri ile plazada çalışanların tüm ihtiyaçlarının çözümü sağlanacaktır. Her katta min. 72 m2 ila max 124 m2 olmak üzere 9 farklı büyüklükte ofis tasarlanmıştır. Ofisler cephelerine göre çoğunlukla deniz manzaralıdır. Ofislerde wc ve mutfak , VRV sistem ısıtma ve soğutma , ayrıca 3 farklı dekorasyon seçeneği ve istendiğinde home office şeklinde kullanılabilme imkanı ile alıcıların kendi beğenilerine göre ofislere sahip olmaları amaçlanmıştır.Binada kalite ve prestij ön planda tutulmuştur , ofis satış fiyatları sağlanan konfor ve kaliteyle kıyaslandığında oldukça makuldür.Plazanın 2012 sonunda tamamlanması planlanmaktadır.Ofis alımlarında çok özel banka kredisi olanakları sunulmaktadır.Daha detaylı bilgi için 0 549 469 0309 dan satış ofisi ile irtibata geçilebilir.
http://www.emlakgurmesi.com/
 

·
Registered
Joined
·
98 Posts
ulan şehrin silüetinin içine edecekler yokmu şu inşaata dava açan? doğudan biraz daha göç alıp buraya kaçak gecekondu yapanlara siyasi çıkarlar için bedavadan tapu verilmesi lazımdı halbuki.
 
1 - 20 of 545 Posts
Status
Not open for further replies.
Top