SkyscraperCity banner
1 - 20 of 34 Posts

·
re re re ra ra ra
4,745 Posts
:puke:

·
Not Aragorn, it's Artagun
3,651 Posts
o kadar kotu deil be... yani etraftaki binalara bakarsaniz onlara gore cok daha guzeller, ama Kozyatagi bu saatten sonra daha guzel projelere gebe olmali... hele ki bu kadar buyuk bi arazi... benim evim buraya cok yakin... 4-5 apartman otede... :)

·
Not Aragorn, it's Artagun
3,651 Posts
bu arada baya pahaliymis bunlar... oole kici kirik gorunyolar ama baya lukslermis ve bayada pahalilarmis, annemlere sorim, size soolerim nasil bisi olduklarini... bu arada bu proje icin bi thread yok muydu zaten?

·
Banned
2,505 Posts
modern laz mimarisi....

·
Registered
28,068 Posts
apartmant iste
baska birsey degil
2 sene sonra renkleri gider
ve sari-turunca boyanir
2 sene sonra gene boyasi gider
ve yesil-maviye boyanir

·
Registered
28,068 Posts
bu ara
bunlar komsularda en yüksek yapi olarak gecer herhalde :D

·
Wereldburger
869 Posts
Neden degisik birsey yapmiyorlar. TR'de appartement'leri hep ayni yapiyorlar gibi geldi bana.

·
Registered
28,068 Posts
okadarda degil
bare burada bosluk var binalarin arasinda

·
Super Member
9,190 Posts
bunlari yapiyorlar bu kadar yuksek ama Allah korusun en ust katta yangin felan ciksa bu insanlar asagiya nasil inerler dusunen varmi....

·
Engineered
904 Posts
i-ğ-r-e-n-ç

·
Registered
667 Posts
COK KOTU! :sleepy: :bash:

Ileri bakmalari lazim ya. Bu uzun flatlar bir kac sene sonra cok cirkin gorunucek! Bir ornek, Londrada boyle cok binalar war di (hayla da war) ve cok cirkin gorunuyor! Gor iste 10-15 sene sonra nasil Istanbulun havadan gorunusu bozacak. Zaaten bunlara benziyen bina cok var istanbul'da!.

neyse...perdon ama usteki yazdiklarim biras zor okunucak heralde sizin icin. Ben ingliterredeyim ve turk aksanlar falan konulmuyor.

1 - 20 of 34 Posts