Skyscraper City Forum banner
1 - 12 of 12 Posts

·
Registered
14 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Cao svima.. Evo da se i ja pridruzim svim forumasima...
Dakle 29. Jula 2010 sam bio u Beogradu kada je CZ igrala protiv Slovana...Putovao sam svega nekih 150 min. iz Prnjavora preko Slavonskog broda, kroz Srem i onda Beograd. Slikao sam malo Beograd, a malo i Marakanu. Dakle sve sam slikao onako u prolazu i nisam imao mnogo vremena za zastajanje i slikanje, sledeci put slikam i neke zavucenije dijelove grada, tj. malo manje poznate.
Nadam se da sam dobro skinuo slike sa flickr-a, prvi put to radim. Snimci su sa telefona, tako da je i kvalitet slabiji.

·
Registered
14 Posts
Discussion Starter · #3 ·
auu u p. materinu...ni ja..jbg kako sad to... znao sam da cu zajebati nesto..ajd neka neko kaze kako da ih postavim kako treba...ja sam kopirao link slika sa flickr-a i u postu sam ih sve utipao u "image" gdje se trazi link...

·
Registered
1,326 Posts
ako imaš slike na flickr-u onda samo otvoriš sliku i desnom stranom miša klikneš na sliku i vidjećeš tamo da biraš kakvu ćeš veličinu slike dali medium, large ili original i izabereš koju hoćeš veličinu klikneš na nju i kad ti se opet otvori opet desnom stranom miša klikneš na sliku i klikneš tamo gdje piše kopiraj ovu adresu i tu adresu samo uneseš ovdje gdje se postavljaju slike...

1 - 12 of 12 Posts