SkyscraperCity banner
1 - 20 of 61 Posts

·
Registered
788 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Moje zdjęcia z wycieczki do stolicy Niemiec i Brandenburgii. Będę starał się w miarę szybko wkleić zdjęcia. Z góry przepraszam, jeśli natłok innych zajęć utrudni mi to zadanie :)

Na początek Bundestag

Bardzo miło mi się zrobiło, gdy to zobaczyłem. Fajny gest ze strony naszych zachodnich sąsiadów.

Niedługo będzie tu czynna stacja metra

Tak też można zwiedzić Berlin :)

Miłego oglądania. Polecam- niesamowite miasto.

·
Registered
1,287 Posts
^^
Linia U55 metra berlińskiego, w skrócie U55 - budowana linia metra berlińskiego. Docelowo linia będzie mieć 8 stacji. Otwarcie trzech pierwszych (Hauptbahnhof, Bundestag, Brandenburger Tor) planowane jest na 8 sierpnia 2009[1]. Linia U55 w przyszłości ma zostać połączona z linią U5. Ma to nastąpić w 2017
Już niedługo :)

·
Registered
23 Posts
Flush2 super zdjęcia! :) Szczegółowe i znaczące ujęcia ciekawej architektury Berlina:).
Z niecierpliwością czekam na kolejne fotki stolicy Niemiec oraz Poczdamu. :) Dziękuję. Pozdrawiam :)

·
Administrator
37,067 Posts
Bardzo fajnie ująłeś miasto!

·
Registered
788 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Ostberlin nazwałbym bardziej oryginalnym. W całym Berlinie jest mieszanka kultur i "ciekawych" ludzi, ale okolice AlexanderPl. biją wszystko. Zastanawiam się jak wygląda Amsterdam, jeśli chodzi o jego wielokulturowość i szeroko pojętą wolność. Nigdy tam nie byłem, ale znajomi mówią, że jest jeszcze bardziej "szalonym" miastem.

G

·
Ostberlin nazwałbym bardziej oryginalnym. W całym Berlinie jest mieszanka kultur i "ciekawych" ludzi, ale okolice AlexanderPl. biją wszystko. Zastanawiam się jak wygląda Amsterdam, jeśli chodzi o jego wielokulturowość i szeroko pojętą wolność. Nigdy tam nie byłem, ale znajomi mówią, że jest jeszcze bardziej "szalonym" miastem.
Oje... A'dam wymiata i jest zupelnie inny. Ma zupelnie inna historie. Tu w Berlinie fascynuje mnie historia tego miasta. Zniszczone okrutnie w ostatniej wojnie, pozniej podzielone na dwa systemy i....wspaniale sie odrodzilo.

·
Mrs. Smith
874 Posts
Ciekawe zdjęcia :) Byłam w Berlinie w 1998 roku, ale tyle nie zdążyłam zobaczyć, tylko to, co najważniejsze :)

Jednak bardziej podobają mi się inne europejskie stolice, np. Praga, Wiedeń, Kopenhaga, ale każde miasto ma swój urok :cheers:

Poczdamu nie znałam takiego nowoczesnego, widziałam tylko Stare Miasto.

Dzięki za foty :cheers:

·
K9 XXX
3,458 Posts
Poczdamu nie znałam takiego nowoczesnego, widziałam tylko Stare Miasto.
przecież na zdjęciach nie jest prezentowany podmiejski Poczdam tylko plac poczdamski w Berlinie

1 - 20 of 61 Posts