Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 48 Posts

·
un lublinese a milano
1,332 Posts
swietne foty.
super jest ten nowy dworzec.
nie bylem w berlinie jeszcze. wyglada na to, ze sporo rekonstrukcji przeprowadzaja.
na jednym ze zdjec widac tez, ze zagospodaruja spory kawalek miasta.
zachecajaco :)

·
arm aber sexy
1,317 Posts
no ladnie ladnie!!
tylko niektore fotki przeswietlone, ale ogolnie duzo sfotografowales :cheers:
i nie wiedzialem, ze remontuja Rotes Rathaus - heh dawno nie bylem :|

preslaw said:
Brak tylko Potsdamer Platz - miejsca kultowego.
[autoreklama]

zapraszam do mojego watq, na strone 3! :colgate:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=460216

[/autoreklama]

·
Registered
4,209 Posts
Kubbek masz może jakieś foty z okolic dworca zoo?

Genialne fotki;)

Urbanistycznie Berlin wygląda poprostu wyśmienicie. Wszystko poukładane, czyściutkie, nawet bloczki wyglądają przyjemnie. Ehhh...

·
Your brain controller
7,939 Posts
Oglądając fotki z wieży telewizyjnej przypomniało mi się, że wypatrzyłem w panoramie miasta coś interesującego i nie mogłem się powstrzymać żeby tego nie wrzucić na forum. To jakieś centrum radarowe. :)

·
w głębii kontinuum
3,011 Posts
Berlin jest wspaniały. Jest taki uporządkowany, przejrzysty, odmierzony jak od linijki. Dla wielu pewnie koszmarnie nudny i powtarzalny, ale mnie to w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. No i widzę podobieństwo w kilku miejscach do architektury Wrocławia.

G

·
^^ Brawo! Swietne zdjecia. Twoje czy z sieci?

Jako dodatek do tematu Berlina powiem, ze niedaleko Dworca Zoo pelna para ruszyla budowa hotelu Waldorf-Astoria. Wczoraj widzialem, ze stawiaja juz 2 kondygnacje nadziemna.

Projekt nazywa sie Zoofenster, ma okolo 120 m wysokosci.
Bedzie gotowy w 2011.

·
Nowohucki Karlus
963 Posts
^^
Jako dodatek do tematu Berlina powiem, ze niedaleko Dworca Zoo pelna para ruszyla budowa hotelu Waldorf-Astoria. Wczoraj widzialem, ze stawiaja juz 2 kondygnacje nadziemna.

Bedzie gotowy w 2011.
Czy to ta wielka "dziura" dokładnie naprzeciwko dworca?

Łaaaa, trafiłem na ten wątek i znowu mnie wzięło- widzę że w najbliższych miesiącach nie obejdzie się bez kolejnej wizyty w Berlinie :lol: dzięki za fotki chłopaki

·
3D
7,278 Posts

Bedzie gotowy w 2011.
Szkoda, że nie realizują starego projektu od Richarda Rogersa.

1 - 20 of 48 Posts