SkyscraperCity banner

Ocena:

1 - 14 of 14 Posts

·
2,624 Posts
Czy to Pomnik Pomordowanych Żydów Europy ? Świetna głębia ostrości, trochę szyszka psuje kadr ale nie ma ocen połówkowych więc 10/10

·
Moderator
10,256 Posts
świetnie wychodzi ten pomnik na zdjęciach. takiego ujęcia jeszcze nie widziałem, mimo że już były podobne. 10

·
I see no changes
31 Posts
Technicznie dobre, zamysł też fajny. Tylko mi się akurat kompletnie nie podoba. Moja subiektywna ocena to 6/10.

·
Great Ape Project
4,479 Posts
Czy to Pomnik Pomordowanych Żydów Europy ? Świetna głębia ostrości, trochę szyszka psuje kadr ale nie ma ocen połówkowych więc 10/10
Ta szyszka jest niemym symbolem samotności i nadziei na to, że może jakieś nasionko wpadnie w szczelinę i młode drzewko rozsadzi kamienie :)

Ode mnie 10.

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Bardzo fajne zdjęcie. Ogromny plus za tego chłopca (to chłopiec?) i tą szyszkę. Co mam na myśli? Jak wiadomo jest to pomnik Holokaustu w Berlinie, więc automatycznie dodatkowe postacie jak dziecko czy szyszka zmuszają do doszukiwania się jakiegoś nawiązania do holokaustu czy też zmuszają do przemyśleń i rozważań ocierających się niemalże o filozofię...wiem, że pierdzielę tutaj z dziedziny raczej humanistycznej a nie o fotografii, ale cóż ;)
צען ;)

1 - 14 of 14 Posts