SkyscraperCity banner

2101 - 2120 of 2155 Posts

·
Registered
Joined
·
5,542 Posts
Discussion Starter #2,101
^^Nie sądzę, zadanie jest dość trudne jak na warunki bialskie, prac jest dużo do wykonania, a poza tym bialscy wykonawcy maja po kilka zadań inwestycyjnych i nie mogą rzucić całych mocy przerobowych na jeden temat.
 

·
Registered
Joined
·
5,542 Posts
Discussion Starter #2,104
^^Napisałem - jak na warunki bialskie:)

Tre-DROM - ma rondo na DK2, Warszawską, ścieżki i pomniejsze inwestycje w okolicznych gminach.

PRD - rondo na DK2, dojazdy do tunelu, ścieżki (m.in. przy Krznie), sporo inwestycji w powiecie.
 

·
Registered
Joined
·
674 Posts
Al. Tysiąclecia po wymianie oświetlenia dużo lepiej się prezentuje szkoda tylko, że rondo Dmowskiego i cała okolica PKP nie załapała się na wymianę starych sodówek. Okolica dużo by na tym zyskała.
 

·
Registered
Joined
·
5,542 Posts
Discussion Starter #2,116
Od przyszłego tygodnia zamknięcie ulicy Kołychawa przy budowanym tunelu.

Zmiana na trasie linii E oraz I‼

Informujemy, że w związku z przebudową przejazdu kolejowego na ul. Lubelskiej od 11.02.2020 roku (wtorek) nastąpi zmiana w organizacji kursowania autobusów dla linii E od przystanku Witoroska 2, oraz linii I od przystanku Lubelska.

➡Linia „E” po minięciu przystanku Witoroska 2, pojedzie ulicą Koncertową do ul Twardej i dalej swoim normalnym przebiegiem tj. ulicami Twardą, Drogą Wojskową, Chłodną, Twardą – wróci do ul. Koncertowej (przystanki: Witoroska 1, Daleka 2, Daleka 1 zostaną wyłączone z przebiegu linii).

➡Linia „I” po minięciu przystanku Witoroska 1, pojedzie ulicą Koncertową do ul. Dalekiej, na której będzie obowiązywał tylko przystanek w kierunku do ul. Kołychawa, dalej swoim przebiegiem tj. ul. Twardą wyjedzie do ul. Koncertowej i do przystanku Witoroska 1.

➡Na ulicy Koncertowej powstaną dwie pary przystanków dla pasażerów wsiadających/wysiadających, natomiast na ul. Dalekiej przy ul. Zacisznej zlokalizowany będzie przystanek dla pasażerów wysiadających.
 

·
Registered
Joined
·
674 Posts
Ponownie wraca pomysł możliwości parkowania na Placu Wolności oczywiście pewnie nieodpłatnie bo jak to tak w wolnym kraju, zbierają nawet podpisy i jak na razie udało im się zebrać około stu:eek:hno: pewnie nic z tego nie będzie ale jakie nastawienie jest do parkowania w tym mieście przeraża mnie( park Radziwiłła ) i nie będę się na ten temat wypowiadał. Czemu nie ma nacisków na puszczenie dwóch trzech linii autobusowych z przystankiem na Placu tylko robienie z takiego miejsca parkingu jak pod jakąś biedronką. Wróćmy autobus i ożywmy tym samym to miejsce.
 

·
Registered
Joined
·
5,542 Posts
Discussion Starter #2,120
^^Ponowne otwarcie za kilka miesięcy - już w nowym śladzie i jako jednokierunkowy łącznik.
 
2101 - 2120 of 2155 Posts
Top