SkyscraperCity banner

61 - 80 of 106 Posts

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #63
Niestety, zrobiłem tylko te, miałem tam mało czasu i tylko z jednej strony... Następnym razem postaram się wziąć ze sobą tele i zrobić więcej.

To juz ostatnie zdjęcia jakie teraz zrobiłem... następne "aktualne" będa w kwietniu :) Wcześniej żeby ożywić wątek poprzeglądam jeszcze archiwa - może coś ciekawego znajdę.

150.

151.

152.

153.

154.

·
Gdynia - Open City
10,524 Posts
Wydaje mi się, że nie zawsze powinieneś używać tego filtra co ostatnio. Na przykład 152 - w tym przypadku rażą nieco zbyt ciemne choinki w lewym górnym rogu. Moim zdaniem bez jakiegokolwiek filtra (filtru?) było realistyczniej = lepiej.

PS. Muszę się też przyznać, że w pierwszej chwili myślałem, że to jest stodoła. Potem dopiero zauważyłem, że kościół ;)

·
Fortograf
3,561 Posts
Na przykład 152 - w tym przypadku rażą nieco zbyt ciemne choinki w lewym górnym rogu.
Błagam - oducz się nazywania każdego drzewa iglastego choinką - choinka to drzewko iglaste (przeważnie świerk lub jodła) które się przystraja na Święta, a nie nazwa gatunku. A te ciemne drzewa to sosny.

A Białystok rzeczywiście biały - najbardziej podoba mi się 144.

·
Registered
10,513 Posts
Fajne kadry req.
Białegostoku tu jak na lekarstwo ostatnio, więc fajnie że ktoś się nim zainteresował :).

Jejku, jaka "biedna" architektura... :|
Wydaje mi się, że w każdym polskim mieście jest podobnie, są miejsca ciekawe i nie wzbudzające zachwytu, a wręcz wołające o pomstę do nieba, więc dlaczego miało by tu być inaczej. Wojny i komuna zrobiły swoje, a Białystok raczej nie jest wyjątkiem ani pozytywnym, ani negatywnym, ot miasto z przeszłością, pełne "ran" zadanych przez okupanta i "nowoczesną komunistyczną architekturę" jak cała Polska ;).

·
Gdynia - Open City
10,524 Posts
Deeno - A ja błagam Cię przestań czepiać się mnie przy każdej możliwej okazji. Na tego typu drzewa zwykło mówić się potocznie "choinki" i koniec kropka. Twoje tłumaczenia nie zmienią mojego słownictwa, nawet gdybym mówił na nie "krzaczki" ;)

PS. Jeśli masz z tym naprawdę wielki problem to przykro mi. Jeszcze nigdy nie spotkałem się na tym forum z taką zawziętością z jaką Ty chcesz mi dokuczyć swoimi dobrymi radami i wyszukiwanymi bardzo na siłę niuansami. To widać, że mnie nie lubisz, ale nie musisz tak tym epatować ;) Może pora trochę odpocząć od tego forum?

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #68
jasiek: w takim razie postaram się przejrzeć w weekend starsze zdjęcia i wybiorę kilka setów dla odświeżenia miasta :)

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #70
A własnie, co się stało z vladem?

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #71
Okej, pierwszy set ze staroci. Rynek nocą.

155.

156.

157.

158.

159.

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #72

160.

161.

162.

163.

164.

Zdjęcia są z 2011-01-19. Wtedy jeszcze nie miałem tyle doświadczenia :)

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #74
Zima z 2010-12-29 :)

165.

166.

167.

168.

169.

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #75

170.

171.

172.

173.

174.

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #76
2010 rok.

175. Ówczesna budowa przedłużenia Bohaterów Getta

176.

177. Rynek zimą ponownie.

178.

179.

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #77

180. Zwierzyniecka/Pio

181. Zalew na Dojlidach

182.

183.

184.

·
Registered
11,867 Posts
A własnie, co się stało z vladem?
Oj tam zaraz "co się stało?". Ot, po prostu zrobiłem sobie dłuższą przerwę ze ssc :).

Miło obejrzeć swoje miasto z perspektywy kogoś innego. Jak zwykle ciekawe, dopracowane ujęcia :).
Wrzucaj Req-u co tam jeszcze masz :cheers:

·
Andrzej
1,946 Posts
Discussion Starter #79
O, nie zauważyłem że mi odpisałeś :) Dobrze że wróciłeś, lubię Twoje zdjęcia :)

A ja wrzucam takie tam z rynku, które zrobiłem jak przyjechałem na święta w marcu...

185.

186.

187.

188.

Mało, bo było chyba z -20 na dworze :/

·
local patriot
2,765 Posts
Świetne ujęcia !!! Musi była edycja ;).

61 - 80 of 106 Posts