SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 51 Posts

·
Registered
7,704 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Ciekawe fotki znalazlem na litewskim forum 'Miestai ir architectura'.

Oto Bialorus:

Minsk

Grodno

·
que conoce muchos idiomas
7,132 Posts
A mi Polske BARDZO przypomina... troche odnowionego, troche zaniedbanego, troche wielkiej plyty, brzydka mala architektura w kilku miejscach, troche tandety - identycznie jak w Polsce.. choc pewnie prowincja wyglada o wiele gorzej nisz u nas.

·
in omnia paratus
3,925 Posts
Stare - ladne, a nowe - hmm... To chyba tez kwestia socjalistycznej urbanistyki; te nieskonczone place, po ktorych hula wiatr.

·
Zurück in die Zukunft
28,920 Posts
Mikael said:
BTW, myślałem, że ta flaga jest zabroniona:

That's what I thought also.. I thought it was banned

·
Registered
255 Posts
drogi ładne, równe chodniki.. Czy wszędzie na świecie jest pod tym względem lepiej niż w Polsce :(

edit. co prawda w większosci przypadków to kostka bauma ale i tak całkiem nieżle

·
Registered
4,249 Posts
Dlatego tam bardziej dbają o pewne rzeczy , gdyż jest to część pewnej propagandy - chcę po prostu pokazać , że są lepsi niby , boogatsi itp od "zachodu" ( przynajmniej ja to tak po części odbieram ) .

·
digitisebanking.com
1,917 Posts
bylem w grodnie w tym bialym kosciele. wogole grodno jest swietnie polozone nad niemnem. dolina rzeki jest bardzo gleboka, co tworzy niesamowity krajobraz.

1 - 20 of 51 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.