SkyscraperCity banner

1 - 20 of 317 Posts

·
Registered
166 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Czesc!
korzystajac z okazji,ze byla taka piekna pogoda,poszedłem z kuzynem porobic zdjecia.Chciałbym wam pokazac troche fotek z budowy obwodnicy zachodniej miasta.Oczywiscie nie mogło zabraknac zdjec z budowy tunelu,który ma ok 250m. Jest on chyba jednym z najdłuzszych tuneli drogowych w południowej Polsce.A mamy przeciez jeszcze kolejowy pod centrum miasta (nie wiem jaka ma dl. ale mysle,ze ok 300-500 m.Moze ktos zna długosc tego tunelu???
Dobra,koniec bredzenia..

·
Registered
41 Posts
Polus said:
sorki mam problemy z wysłaniem zdjec.Postaram sie przesłac wieczorkiem,
Wyręcze kuzyna i wrzuce foty, bo ma jakieś problemy z dostępem do serwera.

ciąg dalszyt wkrótce - spróbujemy też troche przyciąć format do 1024x768

Pozdrawiam wszystkich!

·
Registered
166 Posts
Discussion Starter #9
Oczywiscie masz racje!To jest obwodnica zachodnia.Za wschodnią maja sie zabrac w przyszłym roku!

·
Registered
41 Posts
arkdom said:
Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale ten wątek jest o ZACHODNIEJ, a nie wschodniej obwodnicy Bielska?
Oczywiście że zachodniej! :)

P.S.
Zdjonka zostały przycięte do bardziej ludzkiego formatu - miłego oglądania

·
Infrastrukturnik drogowy
12,075 Posts
poldek said:
Oczywiście że zachodniej! :)

P.S.
Zdjonka zostały przycięte do bardziej ludzkiego formatu - miłego oglądania
Ze zdjęć wnioskuję, że chodzi o Hulankę (?), o której była mowa pod koniec ubiegłego roku.
Bardzo fajne usprawnienie ruchu :)

·
Registered
123 Posts
smar said:
Ze zdjęć wnioskuję, że chodzi o Hulankę (?), o której była mowa pod koniec ubiegłego roku.
Bardzo fajne usprawnienie ruchu :)
To dopiero będzie hulanka jak ją do S1 dociągną. Całe centrum mozna bedzie z boku zostawić :cheers:

·
Registered
166 Posts
Discussion Starter #14
w tym roku ma byc gotowa obwodnica,ale czy bedzie to sie okaze.Znajac "naszych" to jak zwykle nie zdarza

·
Registered
41 Posts
Eldorado said:
super zdjecia! wielkie dzieki za ich udostepnienie ;)
Czy to rondo z tunelem otworza jeszcze w tym roku?
rondo jest już częściowo otwarte - jak narazie tylko jeden pas ruchu oraz po jednej nitce dojazdowej do ronda. Planowane jest ukończenie inwestycji jeszcze w tym roku, jednakże o ile tunel pod rondem jest prawie gotowy, to do wybudowania został jeszcze drugi tunel pod przejazdem kolejowym oraz wiadukt w Starym Bielsku. Nie jestem fachowcem w sprawach budowlanych, ale tegoroczny termin oddania do użytku wydaje się mi mocno optymistyczny.

·
kierowCa autobusu :)
355 Posts
poldek said:
rondo jest już częściowo otwarte - jak narazie tylko jeden pas ruchu oraz po jednej nitce dojazdowej do ronda. Planowane jest ukończenie inwestycji jeszcze w tym roku, jednakże o ile tunel pod rondem jest prawie gotowy, to do wybudowania został jeszcze drugi tunel pod przejazdem kolejowym oraz wiadukt w Starym Bielsku. Nie jestem fachowcem w sprawach budowlanych, ale tegoroczny termin oddania do użytku wydaje się mi mocno optymistyczny.
Ile km musze jeszcze wybudowac zeby polaczyc ten gotowy odcinek z S-1??

·
1Marek1
1,331 Posts
yasioo7 said:
Doskonałe zdjęcia. Chylę czoło :eek:kay:
To ja się tak zapytam: Czy jadąc od S1 od strony Tychów w kierunku Zywca-bedę mógł skorzystać z tej obwodnicy, czy też dalej muszę pchać się przez całe B-B? Dla mnie najkrótsza trasa na południe Europy wiedzie przez Żylinę (czyli wcześniej przez Zwardon), dlatego tak kibicuję tej trasie.

·
Registered
123 Posts
1Marek1 said:
To ja się tak zapytam: Czy jadąc od S1 od strony Tychów w kierunku Zywca-bedę mógł skorzystać z tej obwodnicy, czy też dalej muszę pchać się przez całe B-B? Dla mnie najkrótsza trasa na południe Europy wiedzie przez Żylinę (czyli wcześniej przez Zwardon), dlatego tak kibicuję tej trasie.
Jak połączą z S1 to się da, ale lepiej by było gdyby wybudowali wschodnią obwodnicę. Bo tak trzeba będzie odbić przed Bielskiem w drugą stronę, w kierunku Cieszyna, a potem i tak przejechać przez miasto, ale już nie przez ścisłe centrum. Na pewno będzie lepiej ale nie tak jakby mogło być.

1 - 20 of 317 Posts