Skyscraper City Forum banner
2141 - 2160 of 2912 Posts

·
Registered
1,760 Posts
Długo mnie nie było i nadrabiam zaległości. Prace nadal trwają ale tylko na zewnątrz (wykończeniówka na końcu) dlatego tylko kilka ujęć ze środka stadionu. (28.08.2014)

Na trybunie wschodniej są już prawie wszystkie krzesełka.

Standardowo zaczynamy od trybuny wschodniej.

Pierwsza wylewka już jest.

Trybuna zachodnia

Krzesełka, krzesełka, krzesełka.

Ostatnie siedziska są montowane na trybunie wschodniej w południowym jej narożniku.

Krzesełka na trybunę południową oczekują na montaż.

Betonowanie na trybunie zachodniej.

Jeszcze raz trybuna wschodnia.

Sektor VIP oraz prasowy nadal w budowie.

Przed trybuną południową trwa równanie terenu.

Pojawiają się kolejne elementy elewacji szklanej pod trybuną zachodnią.

Na poziomie "0" trybuny zachodniej, murowane są ściany po stronie zespołów gości.

Trwają prace przy układaniu konstrukcji dachu.

Na koniec napis "Bielsko-Biała".

·
Registered
13 Posts
Brak ostatniego rzędu krzesełek na wschodniej - na wysokości liter S, K, O, -, B - to efekt zamierzony? Nie za ciekawie to wygląda, a i szkoda chyba miejsc z tak dobrą widocznością.
Byłem dzisiaj na stadionie to sprawdzić i akurat była otwarta brama .Wygląda to tak że robią wylewki i te krzesełka by przeszkadzały. Jak zrobią wylewki to zamontują krzesełka.

·
Registered
11,831 Posts
^^ Położyli również stopnice na "serku" w południowo-zachodnim rogu. Był jeszcze pusty na fotorelacji @Filipbb z ubiegłego czwartku (i podczas niedzielnego meczu). Do domknięcia dolnego poziomu pozostał drugi "serek" w rogu północno-zachodnim.

·
Registered
2,135 Posts
filipbb masz może jakieś informacje kiedy mają przesuwać murawę na miejsce docelowe
W połowie grudnia... chociaż tu mogą nastąpić niezłe komplikacje. Ja natomiast chciałbym wiedzieć, o ile zostanie przesunięta murawa. Kiedyś mówiło się o 3 metrach, czy to nadal aktualne ?

2141 - 2160 of 2912 Posts