SkyscraperCity banner

81 - 100 of 136 Posts

·
senior member
17,995 Posts
Discussion Starter · #86 ·
Kao obicno na ovom Forumu - upload na hosting stranicu i postavljanje linka ovdje.
Ili posalji preko e-maila meni pa cu ti ja odraditi to

·
senior member
17,995 Posts
Discussion Starter · #88 ·
Nova vizura grada

·
senior member
17,995 Posts
Discussion Starter · #89 ·
Iz ove perspektive cak mi ne smeta visina/gabarit ovog drugog objekta koji ima jedan ne dozvoljeno izgradjen sprat

• Like
Reactions: leopol

·
Registered
191 Posts
Možda zvuči bezvezno, ali ako se već dozvolilo da Agram napravi objekat ove visine onda bi i ostalima koji se nalaze u krugu Trga Maršala Tita trebalo dozvoliti gradnju viših objekata, jer bi se tako napravila jedna cjelina.

Uz dužno poštovanje prema spomenicima kulture u ovome slučaju džamiji bilo bi dobro i zgrade koje se nalaze pored Gradske tržnice ukoliko to fizika dozvoljava nadograditi za još jedan sprat. Tako bi dobili cjelinu objekata spratnosti 4++

·
senior member
17,995 Posts
Discussion Starter · #92 ·
To bi na jedan nacin preporodilo spomenuti Trg Marsala Tita posto u ovakvom stanju niti predstavlja nekakvu cijelinu, a o trgu da ne govorimo.

Dzamija tu nebi bila osakacenja u svojov vrijednosti - naravno ako bi se napravio inteligentan koncepat kojeg bi se svi koji bi gradili predrzavali.

Jedino ovo ruglo "Elhana" se mora privesti kraju - projekat je okay, samo sto se gradi na pogresnom mjestu. Jednostavno ostupa od svega postojeceg u okrugu.

·
senior member
17,995 Posts
Discussion Starter · #94 ·
^^

·
senior member
17,995 Posts
Discussion Starter · #97 ·
Sta mu ga je ovo na zadjoj?
Ulaz u podzemnu garazu?

·