Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 368 Posts

·
Moderator
8,266 Posts

·
Hic Biyerde.
4,364 Posts
Oranin park olmasini umuyordum ama 110 metre fena degil, en azindan o beyaz binayi gecer gibi. Tasarimina bakip karar verecegim.

·
Registered
1,492 Posts
Tasarımı merak ediyorum.. Açıkçası gökdelenlerin art bölgesine BB desteği ile çeşitli kamulaştırmalar yapılarak devasa bir kent parkı yaratılabilir :)

Ya bu dehşet bi güzellik ama Newyorkda başka yeşil alan yok adamlar ondan bi alana sıkıştırmışlar tabi ama bunun4te 1i o bölgede yapılsa razıyım... Gerçekten insan gezerken kayboluyor :D

·
Registered
9,280 Posts
Central parkta yüzmek yasakmış bu doğrumu?

·
Registered
1,594 Posts
Central park'taki havuz sirf zenci cocuk.. sanirim cocuk olmak lazim ordaki havuzda yuzmek icin.. Yetiskinlere ayri saat uygulamasi var mi bilmiyorum, queens'deki Astoria Park'da vardi..

Manhattan'da sirf yesil alan Central park degil.. West Side high way park... east side park... irili ufakli coooook park var. Zaten Brooklyn Queens'de de canavar gibi park var.. haritadan bakin. NYC ustelik 5 borough... Staten Island ve Bronx da cabasi.

·
*GALATASARAY*
608 Posts
bu arada yeri gökdelen bölgesinde değil ki.. bu yapılırsa avcıların kulesine neden izin verilmedi? ama proje çok güzel

·
Registered
419 Posts
bize böyle binalarla gelin lütfen , daha dün bakmıstım sayfalarına birsey yoktu :). Siyah camlar güzel olmuş , kısa sürer insaatı

1 - 20 of 368 Posts