SkyscraperCity Forum banner

.

1 - 17 of 17 Posts

·
Rah'ma'dul
Joined
·
15,712 Posts
Przyciąga wzrok. To pewne, głównie przez chmury. I ostre jest, może lekko przepalone, ale leciutko :) A co tam :D - 9.
 

·
Richelieu znad zapory
Joined
·
10,434 Posts
Jedyny atut tego zdjęcia to chmury - przyciągają wzrok. Ale to za mało. O co w tym zdjęciu w ogóle chodzi? To, że ciekawe chmury są to za mało. 6/10
 

·
I am the passenger
Joined
·
13,070 Posts
Bardzo ciekawy jest ten niski bloczek, tak poza tematem mówiąc. A ogóle zdjęcie mi się podoba - nie jestem ekspertem i może to dlatego, w każdym razie nie rozumiem kolegów "za co można tutaj dać więcej niż 6?". Ja daję osiem.
 

·
Registered
Joined
·
733 Posts
Jak dla mnie zdjęcie wygląda na dobrze wykonane. Ogólnie jakość - bloki, tło przednie, tylne ok. Niebo, światła i dobrze zaakcentowane drzewa z przodu dodają klimatu. Natomiast samo ujęcie jest raczej ordynarne, chociaż dobrze zaprezentowane. Tytuł ok. (8/10)
 

·
Registered
Joined
·
42 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Jest to dokładnie osiedle zodiak, (przy Rusa). Zdjęcie zrobione jest rok temu, kiedy byłem jeszcze totalnym amatorem jeśli chodzi o zdjęcia, teraz wiem już coś więcej. Ale nigdy już mi tak nie wyszło niebo jak tu :)
 

·
Registered
Joined
·
24,853 Posts
Osiedle jak "z Miauczyńskiego" dnia świra, plus chmukry. Gdyby wykasować chmurki, które same się zrobiły, zostają przepalenia i czarne dziury. Zostawiam siedem i "popijam siedem łyków mineralnej niegazowanej - bardzo zdrowo rozpuszcza soki żołądkowe i zapobiega wrzodom. Trzy, cztery, pięć..."

:cheers:
 

·
Richelieu znad zapory
Joined
·
10,434 Posts
No porównanie ciekawe z osiedlem z Dnia Świra... i "wypłynąłem na suchego przestwór oceanu", tak? :) Aż muszę nad takim przyrównaniem tego zdjęcia pomyśleć, może coś w tym jest...
 

·
Registered
Joined
·
74,244 Posts
Dobrze wykonane - nocne ujęcie, sam kadr: współistnienie dwóch różnych "substancji mieszkaniowych" - u mnie wywołuje refleksję, jednak nie zachwyt... 7/10
 
1 - 17 of 17 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top